Paweł Musiolik Paweł Musiolik 24.06.2017 13:15
Destiny - z gry zostaną usunięte dwa tryby
1486V

Destiny - z gry zostaną usunięte dwa tryby

Destiny od momentu premiery we wrześniu 2014 roku było zdecydowanie jedną z najpopularniejszych gier sieciowych na PlayStation 4. Bungie wspierało swoją grę nową zawartością, co jakiś czas odpalając cykliczne wydarzenia w postaci Iron Bannera. Od sierpnia gra będzie biedniejsza o dwa tryby.

Bungie w swoim najnowszym wpisie na blogu precyzuje część rzeczy, które przeniesiemy z naszej postawi w Destiny do Destiny 2 poinformowało jak będzie wyglądała najbliższa przyszłość Destiny. Gra oczywiście nadal będzie działać i bez problemu rozegracie kolejne raidy, rundy PvP czy pobiegacie w Patrolach. Znikną jednak dwa tryby. 1 sierpnia z gry zniknie Iron Banner, który zostanie uczczony ostatnią rundą. 11 sierpnia odbędzie się ostatnie wydarzenie w ramach Trials of the Osiris. Po tym dniu tryby znikną i wrócą dopiero w Destiny 2.

Destiny 2 - poznaliśmy dokładny termin rozpoczęcia i zawartość bety

Jednocześnie mamy czas do 1 sierpnia by zaliczyć wyzwania z księgi Age of Triumph i załapać się na oficjalną koszulkę upamiętniającą nasze osiągnięcia w Destiny. Po tym dniu - przepadnie szansa na jej zyskanie. Co jeszcze warto wiedzieć? Xur nadal będzie pojawiał się w wybranych miejscach gry.

Bungie będzie także po 1 sierpnia śledzić postępy graczy i za osiągnięcie pewnych celów, dostaniemy banner dla naszej postaci w Destiny 2, który będzie miał pokazać co udało nam się osiągnąć. Za co będzie Bungie nagradzać?


Laurel Triumphant

Za osiągnięcie Momentu Chwały w Destiny w pierwszym roku

Laurea Prima II

Za osiągnięcie 10 Momentów Chwały w Destiny w pierwszym roku

Slayer of Oryx

Za posiadanie The Taken King i zdobyciu Momentu Chwały w drugim roku gry

Heard the Call

Za posiadanie The Taken King i zdobyciu 8 Momentuów Chwały w drugim roku gry

Young Wolf

Za posiadanie Rise of Iron i zdobyciu 2 poziomu w księdze Age of Triumph

Saladin's Pride

Za posiadanie Rise of Iron i zdobyciu 7 poziomu w księdze Age of Triumph

Lore Scholar

Za osiągnięcie wyniku 5000 Grimoire w Destiny


Macie więc trochę ponad miesiąc jeśli planowaliście wrócić do gry by zdobyć kolejne osiągnięcia i tym samym - trochę kosmetycznych przedmiotów do gry.

Destiny Rise of Iron - Strike Sepiks Prime

Źródło: https://www.bungie.net/en/News/Article/45983

Tagi: Activision Bungie destiny playstation 4

Nie przegap