Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 23.06.2017 19:27
.hack//G.U. Last Recode mocno wyładniało. Porównanie graficzne przedstawia zmiany względem PS2
475V

.hack//G.U. Last Recode mocno wyładniało. Porównanie graficzne przedstawia zmiany względem PS2

.hack//G.U. Last Recode otrzymało pierwsze materiały z wersji PS4, więc społeczność może porównać stopień zmian, jakie zaszły w warstwie wizualnej. Twórcy pochwalili się też nowymi funkcjami w rozgrywce i elementami, które opracowano specjalnie z myślą o nowym wydaniu gier.

.hack//G.U. Last Recode doczekało się nowych materiałów prezentujących odświeżoną trylogie gier. Możemy więc porównać stopień odrestaurowania i wstępnie ocenić jak twórcy wykonali swoją pracę.

.hack//G.U Last Recode trafi na zachód! Mamy pierwszy zwiastun

.hack//G.U. Last Recode  powstaje w ramach projektu mającego uczcić 15 lat istnienia serii. Dzięki temu zestaw składający się z trzech produkcji gier jRPG doczeka się odświeżenia na PS4. Będzie to również pierwsza okazja dla mieszkańców Europy, aby zapoznać się z tymi tytułami. 

.hack//G.U. Last Recode - oryginalna wersja z PS2

Teraz każdy element gier może się pochwalić wykonaniem w znacznie większej rozdzielczości full HD - 1080p. Dojdzie wsparcie dla trybów wyświetlania 16:9 oraz rozdzielczości 4K i stałych 60 klatek animacji na sekundę. Pierwsze obrazki potwierdzają również, że modele postaci zostały złożone z większej ilości wielokątów.

Znacznie poprawiono także jakość wszelkich cieni, wyeliminowano poszarpane krawędzie oraz stworzono nowy system oświetlenia i dodano od groma innych usprawnień.

W galerii znajdziecie więcej obrazków porównujących obie wersje gier.

.hack//G.U. Last Recode wprowadzi też nową zawartość i funkcje niedostępne w oryginale. Twórcy pochwalili się kilkoma nowościami, które będą zawarte w odświeżonych wersjach gier.

  • "Cheat Mode" - przewidziany z myślą o osobach pragnących przypomnieć sobie wyłącznie historię. Dzięki temu trybowi będziemy mogli rozpocząć opowieść z maksymalnymi statystykami i wyeliminować wszelki grind.
  • Funkcja "Retry" po przegranej sprawi, że porażka nie wyrzuci nas do ekranu tytułowego i pozwoli w szybki sposób rozpocząć pojedynek od początku
  • Balans walk i zwiększone tempo poruszania - gra będzie szybsza i bardziej dynamiczna. Eksploracja ma być mniej męcząca i bardziej płynna. Walka również ma przebiegać w szybszym tempie i postać gracza ma zadawać większe obrażenia niż w oryginalnym wydaniu. Zwiększono też ilość przyznawanego doświadczenia 

Odświeżony zestaw .hack//G.U. Last Recode zadebiutuje w Europie pod koniec roku na PlayStation 4.

.hack//G.U. Last Recode - zwiastun gry

Źródło: http://www.siliconera.com/2017/06/23/hackg-u-last-recode-screenshots-show-comparisons-new-features-improvements/

Tagi: .hack//G.U. Last Recode Bandai Namco CyberConnect2 obrazki PlayStation 4 wideo