Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 23.06.2017 13:50
Zero Escape: Zero Time Dilemma na PS4. Pierwszy zwiastun prezentuje jakość remastera
309V

Zero Escape: Zero Time Dilemma na PS4. Pierwszy zwiastun prezentuje jakość remastera

Zero Escape: Zero Time Dilemma pojawi się również na PlayStation 4. Wraz z kolekcją Zero Escape: The Nonary Games, która wcześniej pojawiła się na PS4, możliwe będzie sprawdzenie całej trylogii bez posiadania Vity. W Sieci pojawił się pierwszy zwiastun wersji na PS4.

Zero Escape: Zero Time Dilemma to jedna z najlepszych propozycji dla posiadaczy PlayStation Vita. Według naszej recenzji grą warto się zainteresować, zwłaszcza jeśli cenicie sobie nurt visual novel. Gra opowiada emocjonującą historię dziewięciu postaci uwięzionych w śmiertelnie niebezpiecznej grze.

Zero Escape: Zero Time Dilemma pojawi się również na PlayStation 4

Zero Escape: Zero Time Dilemma pojawi się jako remaster na PlayStation 4, podobnie jak dwie poprzednie odsłony, które trafiły do kolekcji Zero Escape: The Nonary Games. Odnowiona wersja poza lepszymi teksturami i wyższą rozdzielczością da nam dostęp do angielskich i japońskich głosów. Gra pojawi się najpierw w Japonii 17 sierpnia 2017 roku. U nas pojawi się nieco później, bo jesienią tego roku. Szczegółów jeszcze nie ma. Tymczasem zapraszamy na pierwszy zwiastun odnowionej wersji znajdujący się poniżej.

Zero Escape: Zero Time Dilemma na pierwszym zwiastunie wersji na PS4

 

Tagi: aksys games playstation 4 Spike Chunsoft wideo Zero Escape: Zero Time Dilemma