SKLEP
Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 22.06.2017 09:47
Agents of Mayhem na długim materiale z rozgrywki
337V

Agents of Mayhem na długim materiale z rozgrywki

Agents of Mayhem to nowa gra twórców Saints Row. Znów dostaniemy więc masę szalonego humoru i akcji w podobnym stylu. Tym razem jednak wcielimy się w kilku bohaterów. W Sieci pojawiło się wideo, które prezentuje rozgrywkę z wielu stron.

Agents of Mayhem pod wieloma względami przypomina Saints Row. Dostajemy specyficzny dla serii humor oraz rozgrywkę. Wcielamy się w agentów, której celem jest zniszczenie jednego ze złoczyńców. To co odróżnia grę od wcześniej wspomnianych grach to możliwość wcielania się w kilka różnych postaci,

Agents of Mayhem z materiałem zaprezentowanym na E3 2017

W Agents of Mayhem przemierzać będziemy otwarty świat i podobnie jak w choćby czwartej odsłonie Saints Row, będziemy mieć wiele możliwości w poruszaniu się. Do dyspozycji będziemy mieć oczywiście wszelakie pojazdy, ale również na pieszo dostaniemy się w wiele miejsc. Podczas walki z kolei przełączać się będziemy pomiędzy trzema wybranymi bohaterami, z czego każdy charakteryzować się będzie określonymi umiejętnościami, co ma znacznie wpłynąć na naszą skuteczność w walce. Wszystkie te elementy zostały zaprezentowane na poniższym wideo, gdzie jeden z twórców objaśnia istniejące w grze mechaniki.

Agents of Mayhem - wideo prezentujące rozgrywkę

Agents of Mayhem ma pojawić się 18 sierpnia 2017 roku. 

Tagi: agents of mayhem deep silver e3 2017 playstation 4 Volition Inc wideo