SKLEP
Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 21.06.2017 19:56
Knack 2 ma być świetną grą. Przynajmniej według deweloperów
846V

Knack 2 ma być świetną grą. Przynajmniej według deweloperów

Knack 2 zapowiada się naprawdę dobrze i zdecydowanie lepiej od swojego niezbyt udanego poprzednika! Twórcy kolejny raz opowiadają, czemu podjęto decyzję kontynuowania marki.

Knack 2 pozbawione jest presji, która towarzyszyła pracy nad pierwsza odsłoną. Studio nie posiada już tak napiętego harmonogramu podyktowanego premierą konsoli i może pozwolić sobie na większa inwencję twórczą.

Knack 2 z prezentacją rozgrywki kooperacyjnej!

Knack 2 powraca za sprawą pytania, które padło już nie raz "Czemu Sony zdecydowało się kontynuować niezbyt udaną grę?". Okazuje się, że twórcy pierwszej odsłony to wielcy pasjonaci i pracę nad kontynuacją zaczęli jeszcze przed otrzymaniem zielonego świata na produkcję.  Nowa odsłona ma wykrzesać potencjał bohatera. Studio nie jest już obarczone startem nowej konsoli i przez ostatnie lata mogło w spokoju realizować swoje pomysły. Dzięki temu tytuł będzie bardziej dopieszczony oraz różnorodny. Nie zabraknie również  świeżych pomysłów. Gracze otrzymają między innymi pełnoprawny tryb kooperacyjny, walki w czołgach i dużo więcej etapów platformowych.

Knack 2 - czemu Sony tworzy kontynuację?

Knack 2 to także efekt opinii użytkowników. Pracownicy wzięli sobie do serca uwagi graczy i zaadaptowali je do procesu produkcyjnego. Dzięki temu produkcja ma wyeliminować największe bolączki pierwszej części. Walka nie będzie tak monotonna, dostaniemy rozbudowany system rozwoju bohatera oraz bardziej różnorodną rozgrywkę.

Knack 2 zadebiutuje na rynku 5 września.

Źródło: YouTube (IGN)

Tagi: knack 2 playstation 4 Sony Interactive Entertainment sony japan studio wideo