Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 21.06.2017 19:13
Crossout - aktualizacja dodaje do gry opcję rozwoju postaci
606V

Crossout - aktualizacja dodaje do gry opcję rozwoju postaci

Crossout otrzymało duże nowości za sprawą aktualizacji. Twórcy rozwijają swój produkt i wprowadzają system wielopoziomowych kierowców i zwiększają możliwości personalizacji wyglądu.

Crossout to kolejna gra free-to-play rosyjskiego studia Targem Games. Tym razem producenci wrzucają nas w klimaty postapokalipsy za sprawą gry MMO nastawionej na walkę skonstruowanymi autami. Produkcja zadebiutowała 3 tygodnie temu i nie zebrała u nas najlepszej oceny, o czym przeczytacie w recenzji. Studio tymczasem przedstawia pierwszą obszerną aktualizację, która wprowadza kilka znaczących nowości.

Nasza recenzja Crossout,sprawdźcie czy warto w grę zagrać.

Crossout otrzymało dzisiaj aktualizację oznaczoną numerem 0.6.0. Ta dodaje do gry wielopoziomowe postacie kierowców oraz systemu modyfikacji uzbrojenia. Wybierając danego kierowcę będziemy mogli go rozwijać i otrzymamy dostęp do unikalnych umiejętności zależnych od przynależności do poszczególnej frakcji.

Rozwijając poziom frakcji będziemy odblokowywać kolejnych bohaterów oraz zwiększać ich cechy, jak celność i statystyki. Ponadto tytuł otrzymał bardziej rozbudowane opcje personalizacji postapokaliptycznych pojazdów, więc gracze mogą od teraz tworzyć bardziej zmyślne i widowiskowe konstrukcje.

Crossout - zwiastun premierowy

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: crossout Gaijin Network Ltd playstation 4 targem games wideo

Nie przegap