Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 15.06.2017 18:18
.hack//G.U. Last Recode. Bandai Namco rejestruje znak towary w Europie
257V

.hack//G.U. Last Recode. Bandai Namco rejestruje znak towary w Europie

.hack//G.U. Last Recode trafi najprawdopodobniej do Europy. Fani mogą pomału świętować, bo firma rejestruje odpowiedni znak towarowy.

.hack//G.U. Last Recode pojawi się zapewne w Europie. Bandai Namco zarejestrowało właśnie odpowiedni znak towarowy sugerujący plany odnośnie lokalizacji gry na rynkach zachodnich. W podobny sposób postąpiono z Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker's Memory, które zostało oficjalnie zapowiedziane jeden dzień po tym samym zabiegu.

 

.hack//G.U. Last Recode. Pierwsze spojrzenie na odświeżoną wersję

.hack//G.U. Last Recode to odświeżona trylogia składająca się z trzech gier wydanych pierwotnie na PlayStation 2. Pakiet oferuje odrestaurowane: .hack//G.U. Vol. 1//Rebirthhack//G.U. Vol. 2//Reminisce, i hack//G.U. Vol. 3//Redemption. Tytuły nigdy nie trafiły do Europy, ale najwidoczniej ulegnie to w końcu zmianie. Odświeżony zestaw tworzony jest przez studio odpowiedzialne za pierwotne wersje gier - CyberConnect2. Producent obiecuje nowe elementy gry i gruntowne odświeżenie całości, aby poszczególne pozycje nie straszyły archaizmami.

.hack//G.U. Last Recode to gra jRPG utrzymana w stylu MMO, gdzie jako gracz staramy się rozwiązać tajemnice dziwnej choroby, która powoduje, że użytkownicy zapadają w śpiączkę. Tajemnica prowadzi do dziwnej anomalii komputerowej oraz złowrogiego gracza o pseudonimie Tri-Edge, którego ofiary nigdy nie logują się z powrotem.

Źródło: https://www.tmdn.org/tmview/get-detail?st13=EM500000016844409

Tagi: .hack//G.U. Last Recode Bandai Namco CyberConnect2 PlayStation 4