Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 15.06.2017 14:28
Wild żyje i ma się dobrze. O grze usłyszymy jeszcze w tym roku
357V

Wild żyje i ma się dobrze. O grze usłyszymy jeszcze w tym roku

Wild to wyjątkowo zapowiadająca się gra z otwartym światem, za którą odpowiada ojciec serii Rayman i Beyond Good & Evil. W związku z pojawieniem się Beyond Good & Evil 2, gracze zmartwili się, że ucierpi na tym ten projekt - wychodzi jednak na to, że nie mamy czym się martwić.

Wild będzie grą sieciową, która pozwoli nam na eksplorowanie ogromnego, otwartego świata. Wcielimy się w szamana, który będzie mógł wejść w skórę dowolnego zwierzęcia i wykorzystać jego zdolności do własnych celów. Akcja rozegra się w czasach, kiedy jeszcze nie było cywilizacji znanej jako takiej, a ludzie żyli w zgodzie z naturą.

Więcej informacji o Wild

Świat przedstawiony w Wild generowany będzie losowo, a więc każdy gracz będzie widział go na swój sposób. Ważnym aspektem tytułu będzie rozgrywka sieciowa. Będziemy mogli zaprosić innych graczy do swojego świata, co pozwoli im na wcielenie się w inne istoty krążące po ziemi. Tym samym mogą stać się kanibalem albo choćby żabą.

Na tegorocznym E3 ujawniono istnienie i zaprezentowano zwiastun Beyond Good & Evil 2, przy której pracuje Michael Ancel - założyciel studia odpowiedzialnego za WiLD, ale wcześniej twórca takich serii jak Rayman i pomysłodawca pierwszej odsłony Beyond Good & Evil. Tym samym gracze zmartwili się, że ucierpi na tym WiLD. Uspokoił jednak graczy i ujawnił, że o grze usłyszymy więcej jeszcze w tym roku. Prawdopodobnie będzie to PlayStation Experience.

WiLD nie ma określonej daty premiery, ale spokojnie możemy że nie będzie to ten rok. Poniżej znajdziecie materiał z pokazu, na którym przyjemność mieli udać się redaktorzy z PlayStation Access w 2015 roku. 

Wild - gra z prawdziwie otwartym światem?

 

Źródło: http://www.pushsquare.com/news/2017/06/e3_2017_ps4_exclusive_wild_has_not_been_cancelled

Tagi: e3 2017 PlayStation 4 wild Wild Sheep