SKLEP
Daniel Stroński Daniel Stroński 14.06.2017 17:48
The Persistence - VR-owy horror przedstawia rozgrywkę
277V

The Persistence - VR-owy horror przedstawia rozgrywkę

The Persistence planuje wykorzystać PlayStation VR w sposób, do którego wirtualna rzeczywistość nadaje się idealnie - by straszyć. Tym razem jednak śmierć bohatera nie będzie kończyła zabawy.

The Persistence to survival horror od studia, które pomagało Sony przy aplikacjach The Playroom. Deweloper postanowił stworzyć coś znacznie mroczniejszego, wykorzystując PlayStation VR do wniesienia strachu na wyższy poziom.

Więcej o The Persistence w naszej bazie gier

The Persistence to nazwa pierwszego statku kosmicznego, który jest w stanie przekroczyć prędkość światła. Obecni na nim naukowcy wyruszyli w podróż badawczą, lecz wielu z nich uległo kosmicznej mutacji, a reszty "normalnej" załogi budzą się kolejno ze snu kriogenicznego, próbując odpalić silniki i powrócić na Ziemię.

The Persistence - pokaz rozgrywki

 

Każda nasza śmierć to kolejny potwór na statku, a my wcielamy się w nowego dopiero co przebudzonego członka załogi. Co więcej, kosmiczna aberracja zmienia postrzeganie oka ludzkiego i każda kolejna postać to zupełnie inny rozkład korytarzy i pomieszczeń na The Persistence. Nie będziemy jednak zupełnie bezbronni, bo w trakcie zabawy uzyskamy dostęp do ulepszeń bohatera i kilku rodzajów broni.

Źródło: YouTube (PlayStation)

Tagi: e3 2017 firesprite playstation 4 the persistence wideo