Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 13.06.2017 19:31
Sonic Forces i Sonic Mania w ofensywie! Mamy długie nagrania z rozgrywki
576V

Sonic Forces i Sonic Mania w ofensywie! Mamy długie nagrania z rozgrywki

Sonic Forces i Sonic Mania były obecne na targach E3. Sega nie próżnuje i przedstawia długie nagrania ze swoich dwóch projektów traktujących o przygodach niebieskiego jeża.

Sonic Forces i Sonic Mania przełożą się razem na istny rok maskotki Segi. Bohater otrzyma dwie świetne gry skierowane do dwóch odmiennych grup docelowych. Każdy fan powinien w ten sposób zostać usatysfakcjonowany. Ponaddźwiękowy jeż powraca w wielkim stylu!

Sonic Mania. Nowe materiały przedstawiają Chemical Plant Zone

Sonic Forces dostało 7 minut rozgrywki nagranej na PlayStation 4 Pro. Tytuł tworzony jest przez ludzi, którzy dostarczyli fanom bardzo udane Sonic Generations. Ponownie wcielimy się w dwie wersje Sonica - współczesną oraz klasyczną. Dostępni będą również inni bohaterowie, w tym postacie, które stworzymy sami w edytorze. Przełoży się to na różnorodne style rozgrywki. Gra wygląda świetnie i posiada śliczną, kolorową grafikę oraz szalone tempo akcji. Produkcja zadebiutuje do końca roku.

Sonic Forces - 7 minut rozgrywki z PS4 Pro

Sonic Forces otrzymało też zwiastun przybliżający postury głównych przeciwników. Tak, nie zabrakło na nim Doktora Ivo “Eggman” Robotnika i paru innych ikonicznych wrogów, z którymi walczyliśmy w przeszłości.

Sonic Forces - zwiastun ze złoczyńcami

Sonic Mania z kolei zaspokoi głód fanów retro i klasycznej trylogii z konsoli Sega Mega Drive. Firma nie zapomina o starszych użytkownikach tęskniących za dawnymi czasami. Właśnie z myślą o nich tworzona jest ta retro produkcja. Fani dostaną dostęp do wielu klasycznych etapów z trzech pierwszych odsłon serii. Lokacje zostaną zremiksowane i pozmieniane. Studio wprowadzi też całkowicie nowe mapy do przejścia i wyzwania. Tytuł pojawi się na rynku w dniu 15 sierpnia.

Sonic Mania - ponad 6 minut rozgrywki 

 

Źródło: https://www.destructoid.com/these-new-sonic-videos-don-t-feature-much-sonic-442426.phtml

Tagi: e3 2017 PlayStation 4 SEGA Sonic Forces sonic mania Sonic Team wideo