SKLEP
Grzegorz Drabik Grzegorz Drabik 24.05.2010 18:36
Killzone 3 oficjalnie!
1469V

Killzone 3 oficjalnie!

Po bombie jaka wybuchła z pomocą magazynu GamePro, nie pozostało już nic innego jak oficjalnie przedstawić światu Killzone 3 - co też właśnie uczyniło SCEE. Chcecie dowiedzieć się kiedy zaczniemy nową przygodę i gdzie nas poprowadzi?xxxxx

 

Oficjalna informacja prasowa poniżej:

 

"Helghaści powracają. Zapowiedź Killzone 3 na PlayStation 3.

 

Wojna daleka jest od wygranej. Przygotuj się na epicką batalię przeciwko śmiertelnym wrogom, na PlayStation 3.

 

Sony Computer Entertainment Europe potwierdziło powrót ikony shooterów FPP, serii Killzone, na PlayStation 3. Powracając z zaciekłą walką na wielką skalę, Killzone 3 to wybuchowe, filmowe doświadczenie bardziej intensywne niż poprzednio. Z większą ilością pojazdów, wybuchowego arsenału oraz systemem walki wręcz w zbliżeniu, wznawia walkę przeciwko bezlitosnej Armii Helghanu kolosalnych proporcji. To starcie Dawida z Goliatem.... o ile Goliat miał tysiące żołnierzy i broń nuklearną.

 

Historia zaczyna się tam, gdzie skończyło Killzone 2. Visari, zły dyktator Helghanu, leży martwy u stóp Rico i Seva. Bitwa została wygrana, ale wojnie daleko do końca. Śmierć Visariego zostawiła po sobie świat politycznych układów, wewnętrznych walk i morderstw. W międzyczasie jego prezent pożegnalny, bomba atomowa zdetonowana w stolicy Helghanu, Pyrrusie, zdziesiątkowała inwazyjne oddziały ISA. Bez wsparcia, posiłków i z szybko topniejącymi zapasami, musisz teraz walczyć przeciwko machinie wojennej Helghanu sam.

 

Epickie filmowe wojenne doświadczenie

Z levelami 10 razy większymi niż w Killzone 2, oto Helghan jakiego jeszcze nie widziałeś. Zetkniesz się z brutalną walką w niesprzyjających środowiskach, które grozić będą pogrzebem na tej planecie. Czeka Cię mozolny marsz przez tereny toksycznych, nuklearnych odpadów, zagubisz się w zabójczej, obcej dżungli, powalczysz w gorzkich warunkach arktycznych, aż dotrzesz ze swą bitwą w kosmos, walcząc przeciwko helghańskiej dominacji - a każda z lokacji zawierać będzie specyficzny styl rozgrywki, którego umiejętności będziesz musiał posiąść.

 

Bądź w centrum akcji

Killzone 3 będzie w całości grywalny w stereoskopowym 3D, jeszcze bardziej wciągając Cię w nieprzyjazny świat i osadzając w sercu akcji. Ale bądź ostrożny. Gdy doświadczysz tego świata w wysokiej rozdzielczości i stereoskopowym 3D, będziesz bał się tego, co czeka dosłownie za każdym rogiem.

 

Wystąp przeciwko jeszcze wścieklejszej armii Helghanu

Helghaści powracają - jeszcze więksi i groźniejsi niż kiedykolwiek widziałeś. Od szturmowców z jetpackami, do dzierżących przenośną broń masowej zagłady, Twoi przeciwnicy będą twardsi, bardziej przerażający oraz wyekwipowani w nowe zabawki, wiecznie poszukując destrukcji.

Przygotuj się do bitwy!"

 

Jakie konkrety udało się Wam wyłapać pomiędzy zalewem epitetów "wielki", "kinowy" i "epicki"? Bez wątpienia robi wrażenie powiększenie leveli - 10-krotność poprzednich map to obietnica nie byle jaka. Świetnie zapowiada się także urozmaicenie lokacji oraz towarzyszenie im adekwatnych stylów rozgrywki. Jetpacki, "atomówka w kieszeni" i 3D - dla którego w przypadku PS3 Killzone3 będzie zapewne produktem flagowym - to też nie przelewki. Mam nadzieję, że trzecia odsłona serii pojawi się na E3 w formie grywalnej i w najbliższym numerze PSX Extreme powiem Wam więcej, co za hicior się nam szykuje...

PS:

W galerii poniżej pierwsze oficjalne fotki.

Tagi: