Tomek Alicki Tomek Alicki 13.06.2017 03:27
Monster Hunter World trafi na PlayStation 4
1073V

Monster Hunter World trafi na PlayStation 4

Monster Hunter World pojawił się na początku konferencji PlayStation podczas E3. Fani z całego świata dostali kawałek soczystego zwiastuna. 

Monster Hunter World. Taką nazwę nosi kolejna gra z serii, która zawita na konsolach już na początku 2018 roku. Nie dostaliśmy przy okazji pokazu zwiastuna żadnych szczegółowych informacji, ale większość z nas wie już, czego się spodziewać. Trailer zapowiada znaną fanom rozgrywkę wzbogaconą o znacznie lepszą grafikę. 

Interesuje Was Monster Hunter? Koniecznie sprawdźcie demo gry Toukiden 2

Marka Monster Huntera rozrasta się ostatnio w zaskakująco szybkim tempie. Najpierw dowiedzieliśmy się o nowej grze z serii na Nintendo Switch, a teraz potwierdziła się plotka o Monster Hunter World. Pierwsze preordery pojawiły się już na Amazonie. Pojawiła się również informacja, że gra wyjdzie na Xboxa One oraz PC

Monster Hunter World - pierwszy zwiastun gry

Premiera na popularnych platformach, które stoją w centrum zainteresowania większości oglądających E3, będzie doskonałą okazją dla serii, żeby podbić serca większej liczby ludzi. Do tej pory mieliśmy okazję grać w Monster Huntery na WiiU, DS-ach czy nawet PSP. Trzeba jednak przyznać, że na prezentowanym przez PlayStation fragmencie gra wygląda wyśmienicie. 

Źródło: Konferencja E3 2017

Tagi: Capcom e3 2017 galeria Monster Hunter World playstation sony wideo