Paweł Musiolik Paweł Musiolik 13.06.2017 03:10
Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Poznajcie fabułę gry na nowym zwiastunie
1850V

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Poznajcie fabułę gry na nowym zwiastunie

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo zadebiutuje już 23 sierpnia. Samodzielny dodatek pozwalający na wcielenie się w Nadine i Chloe zabierze nad do Indii.

Tuż przed rozpoczęciem konferencji PlayStation studia pełne wyczekujących premier fanów zastanawiały się, od czego postanowiło zacząć Sony. Chwilę później okazało się, że w tym roku również zaczynamy z grubej rury. W pierwszych minutach zobaczyliśmy solidny kawałek Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, który mimo chwilowych problemów z dźwiękiem, zapowiada świetny spin-off. 

Więcej o Uncharted: Zaginione Dziedzictwo w naszej bazie gier

Czwarta część Uncharted miała swoją premierę, zachwyciła kolejnych niedowiarków, a tłumy ludzi domagały się następnych gier. W odpowiedzi Sony zapowiedziało Zaginione Dziedzictwo, niezależną historię dwóch postaci, Nadine i Chloe. W nadchodzącej 23 sierpnia grze fabuła ma kręcić się wokół bohaterek chroniących oraz odkrywających sekret tajemniczego artefaktu. 

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - prezentacja rozgrywki i fabuły

Po konferencji PlayStation możemy już śmiało powiedzieć, że wiemy, czego spodziewać się po tym tytule. Kolejny materiał udowadnia spore podobieństwo do serii Uncharted i korzystanie z najlepszych elementów serii. Najnowsze wideo serwuje nam zarówno wstęp do fabuły oraz odrobinę dramatu, ale również dobrze znaną z poprzednich reprezentantów serii rozgrywkę.

W kwestii fabuły, znana z drugiej części przygód Drake'a Chloe Frazer poszukuje legendarnego złotego Kła Ganesha wykutego za czasów starożytnego Imperium Hojsala. W tym celu zapisuje się do pomocy w wyprawie Nadine Ross. Wspólna przygoda pokaże, jak wiele dwie bohaterki mają ze sobą wspólnego.

Zwiastun pokazuje przy okazji antagonistę gry imieniem Asav. Jest to spokojny, ostrożny, ale i bezlitosny podżegacz wojny prowadzący działania zbrojne w bratobójczej walce w Indiach. W grze odwiedzimy zachodnie rejony tego miejsca - góry Ghaty - a także ruiny Imperium Hojsala.

Premiera została zaplanowana na 23 sierpnia.

Tagi: e3 2017 Naughty Dog playstation 4 Sony Interactive Entertainment Uncharted: Zaginione Dziedzictwo