Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 12.06.2017 23:01
Steep otrzyma rozszerzenie z okazji Zimowych Igrzysk Olimpijskich
255V

Steep otrzyma rozszerzenie z okazji Zimowych Igrzysk Olimpijskich

Steep doczeka się dużego DLC o tytule "Road to the Olympics". Ubisoft rozwija nadal swą nową markę i zapowiada duże nowości z okazji Zimowych Igrzysk Olimpijskich.

Steep otrzyma rozszerzenie z okazji Zimowych Igrzysk Olimpijski, które odbędą się w 2018 roku w Pjongczangu. Posiadacze PlayStation 4 będą mogli zakupić dodatek 5 grudnia.

Steep otrzyma wkrótce nowe DLC 'Winterfest'

Steep w ramach Road to the Olympics otrzyma nowe lokacje i wyzwania. Studio nawiązało oficjalną współpracę z Komitetem Olimpijskim. Trafimy do Korei Południowej oraz Japonii, gdzie weźmiemy udział w wyzwania i wydarzeniach Olimpijskich, zwiedzając jednocześnie całkowicie nowe środowiska. Wyzwania społecznościowe pozwolą nam reprezentować nasz kraj i rywalizować z innymi graczami. Steep otrzyma też specjalny zestaw, którego skład wejdzie podstawowa gra oraz omawiane DLC - na więcej szczegółów musimy poczekać. Tymczasem Ubisoft zaprezentowało zwiastun ukazujący nowości i dyscypliny z rozszerzenia Road to the Olympics.

Steep Road to the Olympics - zwiastun

Ale to nie jedyna nowość, którą przygotował nam Ubisoft. Już 27 czerwca do sprzedaży trafi dodatek do Steep zatytułowany Extreme Pack. W nim znajdziemy kolejne trzy rodzaje sportów ekstremalnych - narciarstwo szybkie, odrzutowy plecak oraz base jumping.

Tagi: e3 2017 PlayStation 4 Steep Ubisoft Ubisoft Annecy wideo

Nie przegap