SKLEP
Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 12.06.2017 22:43
Transference nową grą Ubisoftu. Firma nadal wspiera VR!
316V

Transference nową grą Ubisoftu. Firma nadal wspiera VR!

Transference to jedna z niespodzianek konferencji Ubisoft. Firma zapowiedziała tajemniczy projekt przeznaczony na VR

Transference zostało zapowiedziane przez Ubisoft i aktora Elijah Wooda, którego możecie znać z filmowej serii The Lord of the Rings. Zwiastun jest tajemniczy i nie zdradza dokładnie czym będzie gra. Mowa tutaj o psychologicznym thrillerze i wgrywaniu ludzkich myśli cudzym osobom. Będziemy zgłębiać kreacje umysłów innych ludzi i poznawać ich sekrety. Pozycja ma poruszać również tematykę stresu pourazowego i traumy. Tytuł pojawi się wiosną 2018 i zadebiutuje między innymi na PlayStation VR

Akcja gry dzieje się w cyfrowym modelu umysłu i jest częściowo inspirowana faktycznymi badaniami, które próbują przenieść falę mózgowe w taki sposób, aby możliwa była wizualizacja snów. Gracz będzie miał za zadanie odkryć tajemnice skrywane przez rodzinę i dom, w którym żyją. Podczas eksploracji budynku będziemy wchodzić w interakcję z członkami rodziny - każdy z nich będzie posiadał własną perspektywę oraz wspomnienia. Od naszych wyborów i ingerencji będzie zależeć w jaki sposób wpłyniemy na przeznaczenie poszczególnych domowników.

Transference - pierwszy zwiastun

Gra jest mieszanką "doświadczenia" i tytułu skupiającego na opowiedzeniu historii. Produkcja jest współtworzona przez studio SpectreVision, którego założycielem jest Elijah Wood. Twórcy starają się dostarczyć tytuł, który wpłynie głęboko na gracza i będzie siedział w jego głownie na długo po ściągnięciu gogli VR.

Tagi: e3 2017 playstation 4 playstation vr transference Ubisoft Ubisoft Montpellier wideo