SKLEP
Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 12.06.2017 18:44
Wreckfest. Twórcy FlatOut wracają z nowym projektem!
455V

Wreckfest. Twórcy FlatOut wracają z nowym projektem!

Tęsknicie za serią Destruction Derby i niezobowiązującą demolką? Wreckfest spróbuje zapełnić powstałą lukę i usatysfakcjonować wszystkich fanów szalonej jazdy i potężnych maszyn.

Wreckfest to nowa gra od twórców serii FlatOut - panowie znają się więc na temacie samochodów i gniecenia blachy. Tytuł skupi się na wyścigach oraz destrukcji i zaoferuje niespotykany dotąd system zniszczeń. Możemy też liczyć głębokie funkcje ulepszania pojazdów.

Twórcy FlatOuta przeniosą nową grę na konsole

Wreckfest stawia na frajdę. Tytuł ma być bardzo emocjonujący i spektakularny za sprawą niesamowitej fizyki i wymagającym starciom. Zderzenia aut mają dawać epicki i widowiskowy efekt. Twórcy przewidzieli kilka rozbudowanych trybów zabawy i sieciową rozgrywkę wieloosobową. Obecnie projekt znajduje się we wczesnym dostępie na Steamie i przez najbliższe miesiące będzie tam rozwijany. Potem wyląduje na konsolach. Twórcy chwalą się kilkoma elementami swojego tytułu i paroma planami na najbliższą przyszłość:

  • Kariera - poprzez wygrywanie wydarzeń będziemy odblokowywać nowe pojazdy oraz części aut.
  • Personalizacja pojazdów - skomplikowany system pozwalający w pełni modyfikować samochody. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodać wzmocnienia do lepszej defensywy przed uderzeniami rywali.
  • Dedykowany serwer - niedługo zostanie otworzony oficjalny serwer do gry sieciowej
  • Twórcy obiecują cykliczne dodawać nowe samochody przez cały czas trwania Early Access.

Poniżej jeden ze zwiastunów Wreckfest.

Wreckfest - zwiastun

 

Źródło: Informacja Prasowa

Tagi: bugbear entertainment e3 2017 playstation 4 wideo wreckfest