Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 12.06.2017 13:07
Wipeout Omega Collection zajęło pierwsze miejsce na liście sprzedaży!
484V

Wipeout Omega Collection zajęło pierwsze miejsce na liście sprzedaży!

Wipeout Omega Collection to wielki powrót kultowej serii, która ostatnimi czasy była nieco zapomniana. Gra jest od niecałego tygodnia w sprzedaży i wspięła się na szczyt listy najlepiej sprzedających się gier.

Wipeout Omega Collection to kolekcja trzech gier odświeżonych do dzisiejszych standardów. Dostaliśmy WipEout HD z dodatkiem Fury oraz WipEout 2048 - wszystkie z nich działają w 60 klatkach na sekundę przy rozdzielczości 4K. W naszej recenzji Paweł wystawił mocne 9/10 nie mając kolekcji praktycznie nic do zarzucenia poza doborem utworów do ścieżki dźwiękowej.

Nasza recenzja Wipeout Omega Collection

Wipeout Omega Collection pojawiło się 7 czerwca, zyskało świetne oceny i wspięło się na szczyt listy sprzedaży. Nie dziwi to za bardzo, bo kolekcja jest naprawdę dopieszczona, a poza tym ludzie widocznie tęsknią za kultowymi grami, tym bardziej jeśli są tak charakterystyczne. Za kolekcją, na drugim miejscu stoi kolejna wielka gra - Tekken 7, które według naszej recenzji jest obecnie najlepszą bijatyką na rynku. Na trzecim miejscu znajduje się DiRT 4, które w naszej recenzji otrzymało mocne 9/10. Grand Theft Auto V niezmiennie nie opuszcza pierwszej piątki od długiego już czasu. Poniżej znajdziecie pierwsze 10 miejsc na liście najlepiej sprzedających się gier z uwzględnieniem pozycji z poprzedniego tygodnia.

  1. WipEout Omega Collection (nowość)
  2. Tekken 7 (1)
  3. DiRT 4 (nowość)
  4. Horizon Zero Dawn (8)
  5. Grand Theft Auto V (4)
  6. Overwatch (2)
  7. Fifa 17 (5)
  8. Injustice 2 (3)
  9. The Elder Scrolls: Morrowind (nowość)
  10. Dishonored 2 (11)

Tak na ten moment prezentuje się 10 pierwszych miejsc. Poniżej znajdziecie natomiast sentymentalny zwiastun WipEout Omega Collection.

Wipeout Omega Collection na sentymentalnym zwiastunie

 

Źródło: http://ukie.org.uk/news/2017/06/sonys-‘wipeout-omega-collection’-zooms-straight-no1

Tagi: Clever Beans PlayStation 4 Sony Interactive Entertainment uk charts WipeOut Omega Collection