SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 10.06.2017 16:00
Remaster Crash Team Racing bliżej niż nam się wydaje?
2063V

Remaster Crash Team Racing bliżej niż nam się wydaje?

Crash Team Racing to dla wielu gra kultowa, nierzadko określana mianem najlepszej odsłony serii z Crashem. Crash Team Racing to także ostatnia gra Naughty Dog z jamrajem zanim studio zabrało się za produkcję serii Jak & Daxter. Fani od lat proszą o remake lub remaster tej gry i przed E3 pojawiają się przesłanki, że coś jest na rzeczy.

Plotki na temat odświeżenia Crash Team Racing krążą od pewnego czasu. Tematu nie wyciszają deweloperzy z Vicarious Visions, którzy przyznają, że co prawda od nich to nie zależy, ale chętnie by się zajęli odnowieniem i tej odsłony. Trzy grosze do tych pogłosek na dwa przed premierą dołożył oficjalny profil gry na Twitterze oraz listy trofeów trylogii Crasha.

Zerknijcie jak prezentuje się oficjalna figurka Crasha!

Oficjalny profil Crasha na Twitterze puścił tweeta, by śledzić konferencję Sony oraz imprezę pre-show, bo może wydarzyć się na niej coś ciekawego.

O ile to nie musi oznaczać czegoś konkretnego, tak trofea z Crash Bandicoot: Warped są albo małym teaserem tego co nadejdzie, albo wyjątkowo okrutnym puszczeniem oka do największych fanów serii.

Trzy z pozoru normalne trofea. Jednak jeśli kojarzycie stare reklamy Crash Team Racing zauważycie, że ich tytuły to slogany reklamowe towarzyszące właśnie wyścigom postaci z serii Crash Bandicoot. Mamy więc do czynienia albo z wyjątkowo subtelnym puszczeniem oka co może się wydarzyć, albo... wyjątkowo naciąganą teorią. Tutaj jednak nie ulega wątpliwości, że fani marzą tylko o jednym - odświeżeniu Crash Team Racing.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - odnowione "Future Frenzy" na nowym nagraniu

Tagi: Crash Team Racing playstation playstation 4 Vicarious Visions