Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 10.06.2017 12:17
Bloodstained: Ritual of the Night na nowych nagraniach i galerii
745V

Bloodstained: Ritual of the Night na nowych nagraniach i galerii

Bloodstained: Ritual of the Night  ma oddać ducha klasycznych odsłon serii Castlevania. Ostatnio gra została dokładniej zaprezentowana na zwiastunie, a dzisiaj czas na więcej materiałów. W naszym newsie znajdziecie nagrania i zrzuty ekranu.

Bloodstained: Ritual of the Night to gra powstająca w niewielkim studio założonym przez jednego z twórców serii Castlevania. Mowa o Koji Igarashim, który przez długi czas pracował dla Konami jako programista. W 2014 roku jednak odszedł, aby tworzyć na własną rękę w studiu Inti.

Bloodstained: Ritual of the Night na zwiastunie przygotowującym do E3 2017

W Bloodstained: Ritual of the Night pokierujemy poczynaniami Miriam, która cierpi na osobliwą klątwę powodującą, że jej skóra powoli zamienia się w kryształ. Bohaterka ostatecznie zapada w śpiączkę na 10 lat, a gdy się budzi okazuje się, powstał nowy zamek, a Piekło zostało odrodzone. Miriam decyduje się podjąć walkę z Gebelem, złym czarnoksiężnikiem. W dążeniu do zdjęcia klątwy przyjdzie jej zgładzić wiele demonicznych bestii.

Bloodstained: Ritual of the Night - wideo przedstawiające wejście do zamku

W odróżnieniu do klasyków, Bloodstained: Ritual of the Night zaoferuje nam więcej opcji rodem z RPG. Nasza postać będzie rozwijać swoje umiejętności, a przeciwnicy będą po sobie zostawiać przedmioty i materiały, które wykorzystamy do stworzenia nowych. Całość ukazana jest w perspektywie 2,5D i oprócz samej walki będziemy też sporo eksplorować, gdyż świat stworzony na potrzeby gry ma być rozbudowany. Spotkamy się więc z elementami znanymi z gier platformowych. Poza tym zwiedzimy nie tylko zamek Gebela, ale również jego okolice.

Bloodstained: Ritual of the Night - nagranie przedstawiające eksplorację miasta

Bloodstained: Ritual of the Night - nagranie przedstawiające eksplorację miasta #2

Bloodstained: Ritual of the Night - nagranie przedstawiające eksplorację statku

Bloodstained: Ritual of the Night pierwotnie zapowiedziane było na rok 2017, ale data została przesunięta na kolejny. Nie znamy jednak dokładnej daty premiery. Gra jest na wczesnym etapie produkcji i według tego co mówili twórcy, czeka ich wiele pracy zanim skończą grę. Oprócz wyżej udostępnionych nagrań, znajdziecie też kilkanaście zrzutów ekranu w poniższej galerii.

Źródło: http://gematsu.com/gallery/bloodstained-ritual-of-the-night/june-9-2017/Bloodstained-Ritual-of-the-Night_2017_06-09-17_011.jpg.php

Tagi: Bloodstained: Ritual of the Night galeria Inti Inti Creates PlayStation 4 playstation vita wideo