Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 08.06.2017 19:00
Mortal Blitz. Futurystyczny shooter VR otrzymuje zwiastun premierowy
388V

Mortal Blitz. Futurystyczny shooter VR otrzymuje zwiastun premierowy

Mortal Blitz to efektowny shooter stworzony z myślą o PlayStation VR. Tytuł debiutuje w PS Store i otrzymuje z tej okazji zwiastun premierowy. Pora chwycić za broń i zanurzyć w wirtualnym świecie.

Mortal Blitz to futurystyczna gra z gatunku shooterów na szynach. Gracze mają więc ograniczoną swobodę poruszania się i strzelają do nadciągających fal wrogów. Jest to więc przedstawiciel klasycznych "celowniczków" stworzony w całości pod technologię VR, która ma zapewnić niespotykane doznania.

Mortal Blitz - futurystyczny FPS potwierdzony na PlayStation VR

Mortal Blitz wrzuca nas w rolę Yuhei - byłej agentki rządowej organizacji, która wyrusza na misje by stawić czoła zagrożeniu ze strony niszczycielskich planów Dominium Teratomy. Twórcy obiecują bogaty arsenał broni, korzystanie z mocy telekinezy oraz ciekawe klimaty science fiction. Wszystko to możemy sprawdzić na poniższym zwiastunie świętującym premierę

Mortal Blitz - Zwiastun premierowy

Mortal Blitz dostępne jest od wczoraj w PS Store. Tytuł został wyceniony na 84 zł - posiadacze PlayStation Plus mogą liczyć na 15% zniżki i zapłacą za pozycję 71.40 zł.

Źródło: YouTube (PlayStation EU)

Tagi: