Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 03.06.2017 16:05
Dirt 4 - Klaudia Podkalicka dzieli się wrażeniami na nowym wideo
519V

Dirt 4 - Klaudia Podkalicka dzieli się wrażeniami na nowym wideo

Dirt 4 wkrótce wyląduje na półkach sklepowych, a tymczasem na nowym wideo możemy posłuchać opinii Klaudii Podkalickiej - zawodowego kierowcy rajdowego mogącego pochwalić się wieloma sukcesami.

Dirt 4 otrzymało wczoraj wideo, na którym najszybszy polski motocyklista z imprezy Dakar wypowiadał się na temat nowej produkcji Codemasters. Nasza recenzja jest już w przygotowaniu, a tymczasem możemy posłuchać opinii kolejnego profesjonalisty.

Kuba Przygoński siada za kierownicą w Dirt 4

Klaudia Podkalicka to zawodowy kierowca rajdowy. W trakcie swojej kariery kilkukrotnie zdobyła tytuł Mistrza Polski oraz zajęła wiele pozycji na podium w różnych wyścigach. Co do gry - zainteresowana wspomina, że zna i ceni poprzednie pozycje i jest w szoku, że DiRT 4 jest o wiele bardziej realistyczną grą od swoich poprzedników.

Dirt 4 - wrażenia Klaudii Podkalickiej

Dirt 4 pojawi się u nas 9 czerwca 2017 roku. Grę cechować będzie możliwość wyboru modelu jazdy pomiędzy zręcznościowym, a symulacyjnym dla bardziej zaawansowanych graczy. Oprócz tego dostaniemy też edytor tras, który zajmie się wygenerowaniem trasy według naszych preferencji. Gra będzie dostępna w edycji "Day One", dzięki której dostaniemy samochód Hyundai R5, ikonę założyciela oraz wejściówkę na ekskluzywne Zawody Hyundai.

Tagi: Codemasters Codemasters Software dirt 4 PlayStation 4 Techland wideo