Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 02.06.2017 20:30
DiRT 4 - Kuba Przygoński siada za kierownicą!
748V

DiRT 4 - Kuba Przygoński siada za kierownicą!

DiRT 4 za chwilę wyląduje na konsolach. My z kolei możemy obejrzeć nowy materiał wideo, gdzie grą delektuje się najszybszy polski motocyklista w historii imprezy Dakar - Kuba Przygoński.

DiRT 4 otrzymało nowy rodzimy materiał. Kuba Przygoński opowiada o swoim kontakcie z grą. Możemy dzięki temu obejrzeć nowe urywki z rozgrywki oraz posłuchać, co polski motocyklista sądzi o przygotowywanej pozycji.

Dirt 4 - poznajcie pilota z polskiej wersji językowej

DiRT 4 to kolejna świetnie zapowiadająca się odsłona serii rajdowych symulatorów. Już niedługo gracze będą mogli zasiąść za kierownicą wirtualnych maszyn, a tymczasem z grą bawił się Kuba Przygoński. Rajdowiec chwali między innymi obecność polskiego pilota, dzięki któremu znikła bariera językowa. Wspomina również o rozbudowanej opcji tworzenia tras.

DiRT 4 - z Dakaru do gry, czyli jedzie Kuba Przygoński!

DiRT 4 pojawi się na PlayStation 4 już w dniu 9 czerwca. Twórcy obiecują dostarczyć niesamowicie satysfakcjonujące rajdy łączące w sobie najlepsze elementy serii DiRT oraz poprzedniej odsłony DiRT Rally. Tytuł będzie dostępny w specjalnym wydaniu "Day One Edition". W jego skład wejdzie samochód Hyundai R5 oraz wejściówka na ekskluzywne Zawody Hyundai oraz ikona założyciela.

Źródło: YouTube (Techland Wydawnictwo)

Tagi: Codemasters Codemasters Software dirt 4 PlayStation 4 wideo