Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 31.05.2017 18:44
Project Cars 2. Nowy zwiastun przedstawia samochody marki Porsche
349V

Project Cars 2. Nowy zwiastun przedstawia samochody marki Porsche

Project Cars 2 otrzymało nowy zwiastun, na którym kolejny zawodowy kierowca wypowiada się o swojej współpracy ze studiem Slighty Mad. Możemy też obejrzeć auta marki Porsche, które będą obecne w grze.

Project Cars 2 pozwoli zasiąść za kierownicą samochodów marki Porsche. Nowe wideo pozwala obejrzeć je w akcji i okraszone jest komentarzem Patricka Long. Zawodowy kierowca współpracował z twórcami, a także opowiedział o swoim przywiązaniu do marki popularnych samochodów.

Project Cars 2. Chris Goodwin opowiada o grze na nowym zwiastunie

Project Cars 2 bardzo poważnie podchodzi do aspektu symulacyjnego. Twórcy zaprosili do współpracy kilku zawodowych kierowców. Ci dostarczają im niezbędne informacje, dzięki którym możliwe jest poprawienie zachowania aut na drodze. Pomaga to w jak najwierniejszy sposób odzwierciedlić realistyczne poczucie prowadzenia faktycznego samochodu. 

Project Cars 2 - zwiastun przedstawiający samochody Porsche

Obecność Porsche w Project Cars 2 na pewno ucieszy wielu graczy. Widać, że twórcy podchodzą bardzo poważnie do swojej pracy i mierzą wysoko. Tytuł pojawi się jeszcze w tym roku na PlayStation 4. Nie znamy na razie dokładnej daty premiery.

Źródło: YouTube (Cenega Polska)

Tagi: Bandai Namco PlayStation 4 project cars 2 Slightly Mad Studios wideo