Daniel Stroński Daniel Stroński 31.05.2017 18:41
Toukiden 2. Darmowa wersja jest już w PS Store
790V

Toukiden 2. Darmowa wersja jest już w PS Store

Toukiden 2 spisało się jako kontynuacja "lżejszego Monster Huntera", co przełożyło się na wysokie oceny w marcu tego roku. Chcecie wypróbować grę za darmo? Zajrzyjcie do PS Store!

Toukiden 2 w darmowej wersji "Free Alliances Version" trafiło do PS Store i pozwala każdemu wypróbować co-opowego slashera w klimacie japońskiego fantasy. Slashera, który w naszej recenzji zgarnął mocne 8/10 m. in dzięki rozbudowanemu systemowi walki i świetnej zabawie w wyrzynanie potworów z innymi graczami.

Recenzja: Toukiden 2 (PS4)

Próbna wersja "Free Alliances Version" dostępna jest na PS4 i Vicie i pozwala zakosztować kooperacji z innymi graczami, udostępniając tryb misji grupowych (wymagana aktywna subskrypcja PlayStation Plus). Możemy więc wspólnie z innymi osobami, w tym posiadaczami pełnych wersji, wziąć udział w zadaniach dla maksymalnie czterech osób. Jedyne ograniczenie to koszt w punktach wytrzymałości, które regenerują się z czasem i nie pozwalają rozgrywać jednej partyjki za drugą.

Wytrzymałość ma zaczynać się na poziomie trzech segmentów, a każdy taki segment regeneruje się aż osiem godzin. Można oczywiście przyspieszyć ten proces, a zrobimy to poprzez mikrotransakcje. A jeśli nie macie aktywnego Plusa, darmowa wersja daje wypróbować również pierwszy rozdział kampanii fabularnej, a ich postęp przeniesie się do pełnej gry, jeśli kiedykolwiek taką zakupicie.

Toukiden 2 - zwiastun premierowy

 

Źródło: PS Store

Tagi: Koei Tecmo Omega Force PlayStation 4 playstation store playstation vita ps store psn toukiden 2