Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 31.05.2017 14:19
Sonic Mania - zwiastun informuje o cyfrowej edycji przedpremierowej
287V

Sonic Mania - zwiastun informuje o cyfrowej edycji przedpremierowej

Sonic Mania pojawi się w połowie sierpnia, co zostało ujawnione wczoraj na zwiastunie. Teraz dostajemy kolejny, który informuje nas o możliwości zamówienia cyfrowej edycji przed premierą.

Sonic Mania pojawi się jako jedna z dwóch gier o niebieskim jeżu w tym roku. Sonic Forces będzie grą, która wprowadzi serię na nową generację, a Sonic Mania to nostalgiczna wycieczka do dwuwymiarowej rozgrywki. Tytuł zaoferuje również możliwość kooperacji.

Nowy zwiastun ujawnia datę premiery Sonic Mania

Sonic Mania pozwoli nam się wcielić w kilka postaci i tym samym wpłynąć na rozgrywkę z uwagi na różne umiejętności. Odwiedzimy kilka klasycznych poziomów, ale pojawią się też odnowione oraz całkowicie nowe. Grę można już teraz zamówić w tym miejscu za 79 złotych. Jeśli zamówimy ją przed 15 sierpnia 2017 roku otrzymamy 6 ekskluzywnych awatarów oraz 3 motywy nawiązujące do gry. Poniżej znajdziecie zwiastun, w którym swojego talentu użyczył artysta imieniem Tyson Hesse. Przy okazji możecie posłuchać też utworu od Hyper Potions, który znajdziecie w tym miejscu.

Sonic Mania na zwiastunie Pre-Order

 

Tagi: playstation 4 Sega sonic mania wideo