Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 31.05.2017 11:36
Call of Duty: Modern Warfare Remastered - kolejne źródło potwierdza premierę w czerwcu
891V

Call of Duty: Modern Warfare Remastered - kolejne źródło potwierdza premierę w czerwcu

Call of Duty: Modern Warfare Remastered pojawiło się dotychczas jedynie jako dodatek do Call of Duty Infinite Warfare w wersji Deluxe lub Legacy. Dwa źródła wskazują jednak, że zostanie ona wydana osobno już w czerwcu.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered to odświeżona wersja jednej z najlepiej przyjętych odsłon serii Call of Duty. Przekracza to jednak pojęcie klasycznego remastera z jakim najczęściej mamy do czynienia, bo dostaliśmy całkiem nową grafikę oraz usprawniony tryb wieloosobowy. Ponadto do nowej wersji trafiło kilka nowszych rozwiązań.

Samodzielne wydanie Call of Duty: Modern Warfare Remastered planowane na czerwiec?

Dzisiaj trafiliśmy na kolejne źródło podające, że Call of Duty: Modern Warfare Remastered trafi do nas jako osobne wydanie. Wcześniej trafiliśmy na ofertę ze sklepu GameFly, a dzisiaj pora na japoński oddział amazon. Oprócz tego podobna oferta pojawiła się w dwóch niemieckich sklepach.

Taka sama data widnieje przy wersji na Xbox One, więc możliwe że zgodnie z tradycją wersja na PlayStation 4 pojawi się wcześniej. Na więcej informacji trzeba poczekać, bo Activision nie powiedziało jeszcze nic w tej sprawie.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered na oficjalnym zwiastunie

 

Źródło: https://charlieintel.com/2017/05/30/amazon-japan-listing-suggests-modern-warfare-remastered-available-separately-june-20-ps4/

Tagi: activision Call of Duty: Modern Warfare Remastered PlayStation 4 Raven Software