Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 30.05.2017 19:23
Pyre z datą premiery. Tytuł niedługo zadebiutuje na PlayStation 4
392V

Pyre z datą premiery. Tytuł niedługo zadebiutuje na PlayStation 4

Pyre - nowa gra od twórców Bastion i Transistor otrzymała w końcu datę premiery! Użytkownicy PlayStation 4 zagrają w nią niedługo, bo jeszcze w okresie letnim.

Pyre przygotowywane jest przez niezależne studio Supergiant Games, które dostarczyło graczom bardzo udane Bastion i Transistor. Obie produkcje przeszły do kultu i zyskały ogromną sympatię graczy. Nowa produkcja zapowiada się równie intrygująco i cechuje niemniej urzekającą stylistyką audiowizualną.

W Pyre od twórców Transistor i Bastion znajdziemy tryb wieloosobowy

Pozycja pojawi się w okresie letnim - twórcy zdradzili, że ich nowa produkcja zadebiutuje na rynku dokładnie w dniu 25 lipca. 

Pyre to gra RPG, gdzie sterujemy drużyną wyrzutków przemierzających tajemniczy i magiczny świat. Tytuł zaoferuje kampanię jednoosobową z rozbudowanym systemem dialogów. Łowców trofeów na pewno ucieszy informacja, że Pyre będzie posiadało do zdobycia platynowy pucharek.

Pyre przedstawi największy i najbardziej kreatywny świat stworzony do tej pory przez Supergiant Games. Fani mogą liczyć na różnorodną plejadę grywalnych postaci i przeciwników. Każda z napotkanych osób ma swoją własną historię. System walki ma stanowić unikalne doświadczenie. Twórcy zaoferują walki toczone w wariancie 3vs3, gdzie jedna z drużyn musi zgasić płomień przeciwnika. Porażka nie będzie oznaczała końca gry. System narracji ma zapewnić płynność fabuły, gdzie nawet przegrana będzie wpleciona w historię. Sprawi to, że gracze mogą liczyć na nieco inne doświadczenie podczas zgłębiania opowieści. Tytuł odda także do naszej dyspozycji tryb wieloosobowy, gdzie zmierzymy się z innymi użytkownikami.

Pyre - zwiastun ujawniający grę

Źródło: https://blog.us.playstation.com/2017/05/30/pyre-launches-july-25-on-ps4-pre-orders-live-now/

Tagi: PlayStation 4 pyre Supergiant Games wideo