Paweł Musiolik Paweł Musiolik 29.05.2017 13:05
Remake Crash Team Racing? Jest na to szansa
2768V

Remake Crash Team Racing? Jest na to szansa

Od premiery Crash Bandicoot N. Sane Trilogy dzieli już nas tylko miesiąc. Ostatnio pokazano nam materiały z odświeżonego Crash Bandicoot: Warped, co połączone było z pokazami dla prasy. W ich trakcie deweloperzy mieli okazję porozmawiać z dziennikarzami i oczywistym było, że padnie pytanie o remake Crash Team Racing.

Crash Team Racing to zdecydowanie jedna z najlepszych (o ile nie najlepsza) gier o wyścigach kartów. Tytuł Naughty Dog urósł do miana kultowego, będąc idealnym zwieńczeniem prac studia nad marką Crash Bandicoot. Nic dziwnego, że tyle osób ma tak ciepłe wspomnienia związane z tą produkcją i z chęcią przywitałoby odświeżoną wersję gry. Tym bardziej, że Crash Bandicoot N. Sane Trilogy wygląda jak remake wręcz idealny.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - 9 zabawnych animacji śmierci

O szanse stworzenia remake'u Crash Team Racing zapytał serwis Metro producentkę gry - Karę Massie. Jej odpowiedź? Szansa jest, ale...

Tak, fani często pytają nas o odświeżenie Crash Team Racing. Niestety, nie mogę odpowiadać na tego typu pytania, bo to nie ja podejmuję decyzje, więc pozostaje poczekać, zobaczyć jak poradzi sobie Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Jednak jeśli to ode mnie by zależało - to bardzo chcę pracować nad odświeżeniem Crash Team Racing.

Jeśli więc stworzenie remake'u Crash Team Racing zależałoby od zainteresowania jaki wzbudza Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, to powinni byśmy chyba być dobrej myśli, prawda? Tym bardziej, że w tym momencie PlayStation 4 raczej nie może pochwalić się dobrymi grami w tym segmencie. A nostalgia to potężny  czynnik co nie pierwszy raz da się zauważyć.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy w akcji

 

Źródło: http://metro.co.uk/2017/05/26/crash-bandicoot-n-sane-trilogy-hands-on-preview-and-interview-id-love-to-work-on-another-crash-game-6665337/

Tagi: Activision Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Crash Team Racing playstation 4 Vicarious Visions