Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 29.05.2017 09:44
Dragon Quest XI - nowe informacje i materiały
773V

Dragon Quest XI - nowe informacje i materiały

Dragon Quest XI zaprezentowało się na nowych fragmentach rozgrywki oraz zrzutach ekranu. Oprócz tego dostaliśmy nostalgiczny zwiastun i sporo nowych informacji.

Dragon Quest XI ma zaoferować nam piękną opowieść, która starczyć ma na 50 godzin. Jeśli chodzi o rozgrywkę to pojawić się ma wszystko to co już było w poprzednich odsłonach, ale całość ma zostać rozbudowana o wiele nowości - ot, choćby wyścigi konne. Oprócz tego znów trafimy do kasyna, zbierzemy medale za które otrzymamy nagrodę i zwiedzimy wiele pięknych miejsc. Jeśli chodzi o walki - tutaj uświadczymy klasyki, czyli turowego systemu walki z usprawnieniami.

Dragon Quest XI w naszej bazie gier

W Dragon Quest XI ma pojawić się 20 różnych lokacji, na które składają się miasta, wioski czy zamki. W grze obecny będzie system, który pozwoli nam grać z wybranymi ograniczeniami - dla przykładu możemy wyłączyć sobie możliwość robienia zakupów i nawet jeśli porozmawiamy ze sprzedawcą nie będziemy mogli sprawdzić jego oferty. Square Enix udostępniło fragment ostatniej transmisji, możecie więc sprawdzić rozgrywkę z wersji na PlayStation 4 - zaczyna się w 30 minucie i 50 sekundzie poniższego wideo.

Dragon Quest XI - zapis oficjalnej transmisji

Dragon Quest XI ma pojawić się 29 lipca 2017 roku. Na ten moment mówi się jedynie o premierze na japońskim rynku. Gra dostępna będzie nie tylko na PlayStation 4, ale również Nintendo 3DS. Poniżej znajdziecie nostalgiczny zwiastun z aktorami.

Dragon Quest XI - zwiastun z aktorami

 

Źródło: http://gematsu.com/2017/05/25-minutes-dragon-quest-xi-gameplay-restricted-play-system-announced

Tagi: Dragon Quest XI: In Search of Departed Time galeria ORCA Inc. PlayStation 4 Square Enix wideo