Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 26.05.2017 20:20
Ys VIII: Lacrimosa of Dana zapowiedziane w Europie
509V

Ys VIII: Lacrimosa of Dana zapowiedziane w Europie

Ys VIII: Lacrimosa of Dana to ósma odsłona cenionej serii action jRPG. NIS America potwierdziło, że gra pojawi się jeszcze w tym roku w Europie na konsolach PlayStation Vita i PlayStation 4.

Ys VIII: Lacrimosa of Dana pojawi się w Europie 15 września. Gra zadebiutuje równocześnie na konsoli PlayStation Vita i PlayStation 4

Więcej o Ys VIII: Lacrimosa of Dana przeczytasz w naszej bazie gier

Ponownie wcielimy się w rolę Adola, który podczas podróży statkiem The Lombardia zostaje zaatakowany przez wielkiego potwora. Statek zostaje zniszczony a młodzieniec budzi się na brzegu przeklętej wyspy Seiren Island.

Ys VIII: Lacrimosa of Dana będzie pierwszą odsłoną serii tworzoną z myślą o technologii napędzającej PlayStation 4. Tytuł pojawił się w zeszłym roku w Japonii, gdzie otrzymał notę 34/40 w magazynie Famitsu. Redaktorzy chwalili jednogłośnie fabułę lepszą niż w poprzednikach oraz tempo i system walki. Tytuł jest kolejną odsłoną długoletniej serii action jRPG, która może się pochwalić niezwykle dynamicznym i szybkim systemem walki w czasie rzeczywistym. Fani japońskich gier powinni mieć tę pozycję na oku. Poniżej materiał rozgrywki pochodzący z wersji PS4.

Ys VIII: Lacrimosa of Dana - rozgrywka z konsoli PS4

Zachodnia premiera została ujawniona na wczorajszej audycji internetowej prowadzonej przez NIS America za pośrednictwem serwisu Twitch. Firma pierwszy raz pracuje nad grą z serii Ys. Wcześniejsze odsłony były tłumaczone przez zespół XSEED. Nowy wydawca obiecuje, że bardzo mocno przykłada się do lokalizacji i z szacunkiem podejdzie do tego procesu. Pracownicy uspokajają zmartwionych fanów i zapewniają, że proces tłumaczenia będzie wierny wcześniejszym rozdziałom serii.

Tagi: Nihon Falcom Corporation Nippon Ichi Software America PlayStation 4 playstation vita wideo Ys VIII: Lacrimosa of Dana