Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 26.05.2017 18:47
Sonic Mania. Nowy zwiastun zdradza datę premiery
340V

Sonic Mania. Nowy zwiastun zdradza datę premiery

Sonic Mania w końcu otrzymało datę premiery. SEGA długo trzymała nas w niewiedzy, ale od dziś znamy już dokładny dzień debiutu tej retro przygody.

Sonic Mania to jedna z dwóch gier o Sonicu, która zadebiutuje w tym roku. SEGA rozpieszcza fanów i dostarczy im aż dwie produkcje pozwalające wcielić się w maskotkę firmy.

Sonic Mania. Nowy materiał z rozgrywki ukazuje Knucklesa i klasyczny poziom

Sonic Mania to gra stylizowana i nawiązująca do klimatów retro oraz pierwszych trzech odsłon serii. Jeśli pamiętacie czasy konsoli Sega Mega Drive to wiecie czego się mniej więcej spodziewać. Produkcja zaoferuje wiele klasycznych etapów oraz remiksy znanych lokacji, a także pozwoli wcielić się w kilku bohaterów. Będziemy mogli grać jako Sonic, Tails lub Knuckles.

Sonic Mania - zwiastun zdradzający datę premiery

Sonic Mania pozwoli ponownie wcielić się w klasycznego Sonica w dniu 15 sierpnia. Właśnie wtedy odbędzie się premiera tej nostalgicznej gry. Nowy zwiastun uderza w sentyment i przedstawia drogę, jaką przeszła seria na przestrzeni ostatnich lat. Tym razem twórcy zamiast iść naprzód cofają się do początku i korzeni.

Należy pamiętać, że SEGA wyda również w tym roku Sonic Forces - bardziej współczesną grę działającą na nowym silniku graficznym korzystającym z mocy konsol obecnej generacji.

Źródło: YouTube (Nintendo World Report TV)

Tagi: PlayStation 4 Sega sonic mania wideo