Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 26.05.2017 18:27
Guilty Gear Xrd Rev 2 debiutuje na rynku i zbiera fantastyczne oceny
505V

Guilty Gear Xrd Rev 2 debiutuje na rynku i zbiera fantastyczne oceny

Guilty Gear Xrd Rev 2 wylądowało na rynku i zyskało sympatię wielu recenzentów. Produkcja otrzymała też nowy zwiastun z okazji dzisiejszej premiery.

Guilty Gear Xrd Rev 2 to kolejna odsłona cenionej serii bijatyk 2D. Pierwsze oceny zapowiadają hit i jednego z najlepszych przedstawicieli gatunku. Gra zgarnia bardzo wysokie noty i może się pochwalić średnią na poziomie 85% w serwisie OpenCritic oraz 87% w serwisie Metacritic. Na dzień dzisiejszy daje jej to miano jednej z najlepiej ocenianych tegorocznych gier debiutujących na konsolach Sony.

Guilty Gear Xrd Rev 2. Nowy zwiastun przedstawia powracającą bohaterkę

Guilty Gear Xrd Rev 2 trafiło dzisiaj do sklepów i PS Store. Z tej okazji twórcy z Arc System Works wypuścili nowy zwiastun. Wideo chwali wysokie noty przyznane przez krytyków oraz przypomina o nowościach względem poprzedniej odsłony. Fani mogą liczyć na dwie nowe postacie, kolejne rozdziały fabuły, nowe ciosy i istotne zmiany w balansie rozgrywki. Wszystko to przekłada się na niezwykle satysfakcjonującą i złożoną bijatykę, która jest wręcz obowiązkowym wyborem dla fanów gatunku.

Guilty Gear Xrd Rev 2 - zwiastun premierowy

Guilty Gear Xrd Rev 2 dostępne jest w formie samodzielnej gry lub jako rozszerzenie dla posiadaczy Guilty Gear Xrd Revelator - w tym przypadku zapłacicie 71 zł. Produkcja dostępna jest na PlayStation 3 i PlayStation 4 orazposiada wsparcie dla funkcji cross-play. Ta pozwala posiadaczom PS3 i PS4 toczyć wspólnie pojedynki.

Źródło: YouTube (PQubeGames)

Tagi: Arc System Works Guilty Gear Xrd Rev 2 playstation 3 PlayStation 4 PQube wideo