Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 26.05.2017 17:54
Super Mega Baseball 2 z datą premierą i zwiastunem
324V

Super Mega Baseball 2 z datą premierą i zwiastunem

Super Mega Baseball 2 to kolejna gra przedstawiająca znany sport w przerysowany i zręcznościowy sposób. Poznaliśmy własnie miesiąc debiutu i otrzymaliśmy nowy zwiastun.

Super Mega Baseball 2 bierze na warsztat baseball i ukazuje go w lekko humorystycznej i przerysowanej formie zręcznościowej. Produkcja ma zaoferować prostą, ale satysfakcjonującą rozgrywkę i nieco bardziej realistyczne podejście względem poprzednika.

Super Mega Baseball 2. Materiał wideo przedstawia opcje personalizacji

Super Mega Baseball 2 pojawi się we wrześniu na konsoli PlayStation 4. Produkcja opracowywana jest przez niezależne studio Metalhead Software i będzie znacznie bardziej rozbudowana niż pierwsza odsłona, która zebrała niezwykle pozytywne oceny na poziomie 85%. Nowe wideo pozwala spojrzeć na część nowości.

Super Mega Baseball 2 - nowy zwiastun

Fani mogą liczyć na nowe stadiony, postacie, animacje oraz liczne ulepszenia w rozgrywce, która będzie nieco realistyczna, ale nadal przedstawiona w zręcznościowy i prosty sposób. Tytuł zaoferuje też szerokie możliwości personalizacji wielu elementów gry - lig, drużyny i jej pojedynczych członków. Twórcy obiecują także sieciową rozgrywkę wieloosobową.

Źródło: Informacja Prasowa

Tagi: Metalhead Software Inc. PlayStation 4 Super Mega Baseball 2 wideo