Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 26.05.2017 10:46
Ghost Recon Wildlands - jakie nowości trafią do gry?
698V

Ghost Recon Wildlands - jakie nowości trafią do gry?

Ghost Recon Wildlands za kilka dni otrzyma dodatek "Fallen Ghosts", a w międzyczasie Ubisoft podzieliło się szczegółami na temat dodatków, które trafią do gry w przyszłości.

Ghost Recon Wildlands otrzyma 30 maja rozszerzenie "Fallen Ghosts", które będzie bezpośrednią kontynuacją wydarzeń z podstawowej wersji gry. Trafimy do fikcyjnej Boliwii, gdzie naszym zadaniem będzie ewakuacja bezbronnych obywateli niebezpiecznego kraju.

Ghost Recon Wildlands gigantycznym sukcesem Ubisoftu

Ghost Recon Wildlands otrzyma jednak więcej nowości. Wraz z wyżej wspomnianym rozszerzeniem dostaniemy 15 misji, w których 4 graczy jednocześnie będzie mogło wziąć udział we wspólnej sesji. Nowością będzie tutaj możliwość zwiększenia doświadczenia do 35. poziomu. Pojawi się też nowy poziom trudności, który ma usatysfakcjonować najbardziej wytrwałych. Pojawi się też tryb PvP, w którym 8 graczy będzie mogło stanąć do walki ze sobą w dwóch, czteroosobowych drużynach. Oprócz tego mają pojawić się kolejne aktualizacje, nowy tryb gry i wyzwania dla drugiego sezonu.

Na więcej informacji trzeba poczekać i nie będzie zaskoczeniem jeśli na zbliżającym się E3, Ubisoft podzieli się większą ilością szczegółów. Wiemy, że odpowiednie rozszerzenie ma trafić do gry latem tego roku.

Ghost Recon Wildlands - zwiastun zawartości dodatkowej

 

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2017/05/25/next-ghost-recon-wildlands-update-will-increase-level-cap-add-new-game-mode/

Tagi: Ghost Recon Wildlands PlayStation 4 Ubisoft