Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 26.05.2017 09:29
Final Fantasy XII: The Zodiac Age - krótkie nagranie zapoznające z grą
356V

Final Fantasy XII: The Zodiac Age - krótkie nagranie zapoznające z grą

Final Fantasy XII: The Zodiac Age przypomina o sobie na nowym nagraniu, którego celem jest zapoznanie nas z grą w 120 sekund - tym razem do czynienia mamy z drugą częścią takiego podsumowania.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age jest odświeżoną wersją International Zodiac Job System - edycji dostępnej dotychczas jedynie w Japonii. Całość charakteryzuje się tym, że w odróżnieniu do europejskiej wersji nie mamy swobodnego wyboru klasy dla każdej z postaci. Poza tą zmianą jest jeszcze tryb Trials, w którym na przestrzeni 100 poziomów pokonuje się kolejnych przeciwników.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age - próbki rozgrywki i muzyki

Final Fantasy XII: The Zodiac Age jako remaster doda od siebie kilka nowości. Jedną z nich będzie możliwość wybrania drugiej klasy dla każdej z postaci oraz nowe aranżacje ścieżki dźwiękowej wraz z całkowicie nowymi kompozycjami. Na nowym wideo twórcy zapoznają nas z grą w 120 sekund przedstawiając postacie i poszczególne sceny.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age ze 120 sekundową prezentacją gry - część 2

Wcześniej pojawiło się inne wideo o takim charakterze i jeśli Was ominęło, to również je znajdziecie poniżej. Widoczne na nim są nowości w rozgrywce - czyli przyspieszanie czasu na wzór tego co mamy w Final Fantasy VII na PlayStation 4 oraz funkcja automatycznego zapisu. Final Fantasy XII: The Zodiac Age pojawi się 11 lipca 2017 roku.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age ze 120 sekundową prezentacją gry - część 1

 

Źródło: https://www.youtube.com/user/squareenix/

Tagi: Final Fantasy XII: The Zodiac Age PlayStation 4 Square Enix wideo