Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 26.05.2017 08:57
Grand Theft Auto Online - pierwsze szczegóły zbliżających się nowości
1172V

Grand Theft Auto Online - pierwsze szczegóły zbliżających się nowości

Grand Theft Auto Online otrzyma kolejne nowości w ramach aktualizacji Gunrunning. Rockstar Games opublikowało pierwsze zrzuty ekranu i informacje.

Grand Theft Auto Online otrzyma aktualizację Gunrunning, która wprowadzi do gry tematykę handlu bronią. Będziemy mogli kupić nowe bunkry, w których znajdziemy choćby strzelnicę. Naszym centrum dowodzenia będą podziemia, gdzie przechowany swoją broń i najnowsze maszyny bojowe. Według Rockstar, nowości mają zapewniać lepsze zarobki niż obecne już w grze handel narkotykami czy samochodami.

Grand Theft Auto V sprzedało się w 80 milionach sztuk

Nowa zawartość trafi do Grand Theft Auto Online w czerwcu. Innymi nowościami będzie możliwość uzbrojenia samochodu Tampa, APC od tej pory będzie mogło poruszać się zarówno po wodzie jak i lądzie. Na więcej szczegółów musimy poczekać, a tymczasem łapcie pierwsze zrzuty ekranu. Znajdziecie je w poniższej galerii. Poniżej znajduje się zwiastun wcześniejszego dodatku.

Grand Theft Auto Online - zwiastun Tiny Racers

 

Źródło: http://www.rockstargames.com/newswire/article/60211/First-Details-and-Screens-for-GTA-Online-Gunrunning?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_term=newswire&utm_content=gtao-gunrunning-05252017

Tagi: Grand Theft Auto V PlayStation 4 Rockstar North take-two