Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 25.05.2017 20:39
WipEout Omega Collection. Nowe nagranie prezentuje szybką rozgrywkę
506V

WipEout Omega Collection. Nowe nagranie prezentuje szybką rozgrywkę

WipEout Omega Collection już niedługo zadebiutuje na rynku. Wielki pakiet składający się z trzech produkcji zostanie odświeżony graficznie i zaoferuje płynność animacji na poziomie 60 klatek animacji na sekundę. Nowy materiał prezentuje długie minuty z bezpośredniej rozgrywki.

WipEout Omega Collection to pakiet składający się z WipEout HD, WipEout Fury i WipEout 2048. Każda z odsłon została odświeżona wizualnie, dostała nowe efekty graficzne i zmienione tekstury w wyższej rozdzielczości. Dodatkowo WipEout 2048 zadziała o połowę szybciej w płynnych 60 klatkach na sekundę.

WipEout Omega Collection - ujawniono ścieżkę dźwiękową!

Ostatnio poznaliśmy pełną ścieżkę dźwiękową, która od zawsze była jednym z elementów ikonicznych serii WipEout. Drugim znakiem rozpoznawczym futurystycznych wyścigów Sony jest szalone tempo rozgrywki, które możemy podziwiać na nowym wideo.

WipEout Omega Collection - materiał prezentujący rozgrywkę

Wideo nie prezentuje najszybszych klas wyścigów, ale dzięki temu możemy dokładniej przyjrzeć się otoczeniu i dostrzec zmiany w warstwie wizualnej. Najbardziej widać to po etapach z przenośnego WipEout 2048, które na PlayStation 4 prezentuje się o wiele lepiej niż pierwowzór. W oczy od razu rzuca się zdecydowanie lepsza gra świateł, jakość tekstur, otoczenia i modeli.

WipEout Omega Collection pojawi się na rynku już 6 czerwca.

Źródło: YouTube (PlayStation Access)

Tagi: Clever Beans PlayStation 4 Sony Interactive Entertainment wideo WipeOut Omega Collection