Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 25.05.2017 20:01
Tekken 7. Zapowiedziano wielkie wydarzenie Tekken World Tour
619V

Tekken 7. Zapowiedziano wielkie wydarzenie Tekken World Tour

Tekken 7 to bardzo złożona i przemyślana bijatyka o mocnym aspekcie turniejowym. Bandai Namco ogłosiło właśnie inicjatywę, w której można wygrać poważne pieniądze.

Tekken 7 jest stałym bywalcem prestiżowych turniejów. W tym roku nie będzie inaczej. Konsolowa wersja gry zbliża się do nas wielkimi krokami i zadebiutuje już w przyszły piątek. Namco Bandai zapowiedziało z kolei Tekken World Tour 2017 z myślą o wszystkich profesjonalnych graczach

Tekken 7 z czwartym zwiastunem przedstawiającym postacie!

Tekken 7 zaoferuje graczom możliwość wygrania ponad $200.000! Producenci gry zapowiedzieli właśnie Tekken World Tour. Bandai Namco nawiązuje współpracę z serwisem Twitch i zorganizuje inicjatywę, która ma wyłonić najlepszych graczy z różnych kontynentów. Przedsięwzięcie otrzymało swój własny zwiastun reklamujący aspekt e-sportowy.

Tekken 7 - zwiastun zapowiadający Tekken World Tour 2017

W zabawie udział wezmą wszyscy gracze. Tekken World Tour zaoferuje zamknięte rankingi dla kontynentów Ameryki, Europy i Azji. Grając przez sieć będziecie mogli zakwalifikować się do oficjalnego turnieju, gdzie w finale całego Tekken World Tour 2017 zmierzy się 16 najlepszych graczy. Zwycięzca nie tylko zdobędzie sławę, ale i otrzyma dużą pulę pieniędzy.

Tekken 7 pojawi się na PlayStation 4 w dniu 2 czerwca.

Jesteście gotowi na kolejną walkę?

Źródło: YouTube (BANDAI NAMCO Entertainment Europe)

Tagi: Bandai Namco Namco Bandai PlayStation 4 Tekken 7 wideo