Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 25.05.2017 19:36
Chaos;Child. Zachodnia premiera oficjalnie potwierdzona
334V

Chaos;Child. Zachodnia premiera oficjalnie potwierdzona

Nie musieliśmy długo czekać na potwierdzenie przecieku. Wydawca Chaos;Child oficjalnie potwierdził, że gra trafi do Europy!

Chaos;Child zostało właśnie zapowiedziane na zachodnie rynki. Tytuł pojawi się w Ameryce oraz Europie w trzecim kwartale tego roku. Zarówno w wersji na PlayStation Vita jak i PlayStation 4. Fani gatunku Visual Novel i ścian tekstu mają nie lada powód do świętowania.

Chaos;Child. Niemiecki Amazon ujawnia istnienie angielskiej wersji językowej

Zaledwie wczoraj pisaliśmy o wycieku z niemieckiej sieci Amazon, a już dzisiaj otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie ze strony 5pb. - wydawcy gry. Produkcja trafi do nas w trzecim kwartale tego roku. Zapowiedzi towarzyszy krótki zwiastun.

Chaos;Child - zwiastun zapowiadający zachodnią premierę

Chaos;Child to czwarta odsłona naukowo-przygodowej serii Visual Novel. Seria określana jest mianem siostrzanej marki bardziej popularnego cyklu Steins;Gate i korzysta z podobnych motywów popularnonaukowych. Akcja osadzona jest w tym samym świecie oraz dzieje we współczesnej Japonii - dokładniej w dzielnicy Shibuya, która przed lady została niemal całkowicie zniszczona przez potężne trzęsienie ziemi. Głównym bohaterem historii jest Takuru Miyashiro, który stracił rodziców podczas kataklizmu. Gdy miejsce ma seria tajemniczych morderstw, Takuru wpada na zbieżność dat z podobnymi incydentami sprzed 6 lat. Następnie razem z przyjaciółmi zostaje wplątany w niebezpieczną intrygę zagrażającą ich życiu. Fani mogą liczyć na skomplikowaną historię pełną różnych rozgałęzień i wyborów wpływających na przebieg fabuły.

 

Źródło: http://gematsu.com/2017/05/chaoschild-coming-west-ps4-ps-vita-q3-2017

Tagi: 5pb. CHAOS;CHILD Chiyomaru Studio PlayStation 4 playstation vita wideo