Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 25.05.2017 19:20
Beyond Good & Evil 2 nie pojawi się na targach E3, ale o grze mamy usłyszeć w tym roku
400V

Beyond Good & Evil 2 nie pojawi się na targach E3, ale o grze mamy usłyszeć w tym roku

Temat Beyond Good & Evil 2 wraca co parę miesięcy. Pozycja powstawała od roku 2008, ale projekt został zresetowany. Michel Ancel potwierdził dzisiaj, że pracę nad grą idą pełną parą, ale tytuł nie zostanie zaprezentowany podczas targów E3.

Beyond Good & Evil 2 to kontynuacja jednej z najbardziej niedocenionych gier czasów PlayStation 2. Wierni fani od lat cierpliwie czekają na kontynuację. Ta została zapowiedziana w 2008 roku, ale potem nastała długa cisza. Projekt miał zostać skasowany, ale ostatecznie okazało się, że prace rozpoczęto od nowa. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że tytuł nie będzie obecny na tegorocznych targach E3.

Plotka: Beyond Good & Evil 2 tytułem z czasową wyłącznością na Nintendo Switch

Za pośrednictwem serwisu Instagram. Michael Ancel został zapytany o to, czy Beyond Good & Evil 2 będzie można zobaczyć na zbliżających się targach E3, które rozpoczną się już 10 czerwca. Niestety musimy uzbroić się w cierpliwość. Gra nie pojawi się na targach, ale twórcy ciężką nad nią pracują i mamy o niej usłyszeć jeszcze w tym roku.

Według plotek produkcja ma wylądować najpierw na konsoli Nintendo Switch w formie czasowej wyłączności. Po pewnym okresie miałaby zostać przeniesiona na kolejne platformy - w tym PlayStation 4.

Źródło: https://www.instagram.com/p/BUeSDnlgcWj/?hl=undefined

Tagi: Beyond Good Beyond Good & Evil 2 Ubisoft Ubisoft Montpellier