Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 25.05.2017 18:44
Injustice 2. Pierwsza postać DLC wkrótce trafi do gry
462V

Injustice 2. Pierwsza postać DLC wkrótce trafi do gry

Na długo przed premierą studio NetherRealm zapowiedziało, że Injustice 2 będzie agresywne wspierane postaciami DLC. Dzisiaj otrzymaliśmy potwierdzenie, który zawodnik najpierw trafi do gry i że odbędzie się to już niedługo.

Injustice 2 doczeka się niedługo pierwszej postaci DLC. Będzie to Red Hood - bohater, który jako Jason Todd zaczynał karierę u boku Batmana, aby ostatecznie przemienić się w bezwzględnego kryminalistę.

Nasza recenzja Injustice 2

Pierwszymi ujawnionymi bohaterami DLC do Injustice 2 zostali Starfire, Sub-Zero z Mortal Kombat oraz Red Hood. To właśnie ten ostatni trafi niedługo do gry. Nie znamy jednak dokładnego dnia debiutu oraz orientacyjnej ceny, jaką przyjdzie nam zapłacić za tę postać. Ed Boon wrzucił jednak za pośrednictwem serwisu Twitter pierwszy obrazek prezentujący nowego zawodnika w akcji podczas rozgrywki. Wpis okraszony był krótkim zdaniem "Niedługo nadejdzie".

Wcześniej otrzymaliśmy szczątkowy zwiastun ujawniający jedynie tożsamość zawodników. Powyższy obrazek jest więc pierwszym materiałem bezpośrednio z gry.

Poniżej w ramach przypomnienia pierwsze wideo ujawniające trójkę postaci, która w przyszłości trafi do Injustice 2. Pod koniec materiału możemy dostrzec sylwetki kolejnych bohaterów - jedna z nich bardzo przypomina postać o pseudonimie Black Manta. Inna z kolei ubrana jest w charakterystyczny kapelusz przypominający nakrycie głowy Raidena z Mortal Kombat - być może trafi on do gry z okazji 25 lecia serii MK.

Injustice 2 - zwiastun przedstawiający pierwszych zawodników DLC

Źródło: Twitter (Ed Boon)

Tagi: injustice 2 NetherRealm Studios playstation 4 Warner Bros. Interactive wideo