Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 25.05.2017 17:41
Street Fighter V. Nowa infrastruktura sieciowa i kolejne nowości gotowe do debiutu!
311V

Street Fighter V. Nowa infrastruktura sieciowa i kolejne nowości gotowe do debiutu!

Street Fighter V doczeka się niedługo ważnych zmian i nowości. Gra otrzyma nie tylko nową infrastrukturę sieciową, ale i kolejną lokację i postać Eda. Capcom przedstawiło co dokładnie szykuje dla graczy.

Street Fighter V już 30 maja otrzyma dużą aktualizację, która wprowadzi do gry nową infrastrukturę sieciową Capcom Fighters Network - firma postanowiła zbudować od początku kod sieciowy, aby zabawa wieloosobowa była szybsza, płynniejsza i bardziej przyjemna.

Street Fighter V. Poznajcie Eda - nową postać w grze

To jednak nie jedyna nowość. Użytkownicy będą mogli kupić nową arenę. Odrestaurowane Flamenco Tavern znane z Street Fighter II. Lokacja umiejscowiona jest w Hiszpanii. Co ciekawe - wojownicy walczą w klatce i nowa mapa pozwala zawodnikowi Vega na wspinanie się po jej ścianach.

Flamenco Tavern będzie dostępne do kupienia 30 maja za cenę €3.99 lub 70.000 Fight Money.

Aktualizacja, która pojawi się 30 maja wprowadzi też liczne zmiany w balansie. Użytkownicy, którzy zalogują się do gry między 30 maja a 13 czerwca otrzymają bonus w postaci 50.000 Fight Money. Gra otrzyma także dodatkowe wyzwania miesięczne - te będą zmieniać się z pierwszym dniem każdego kolejnego miesiąca i będą nagradzać graczy solidną dawką wewnętrznej waluty Fight Money. Inicjatywa potrwa aż do listopada.

Tego dnia Street Fighter V zostanie również rozwinięte przez postać Eda. Zawodnik będzie kosztować$5.99 lub 100,000 Fight Money. Podczas walki bohater korzysta z niszczycielskich mocy Psycho Power oraz umiejętności bokserskich.

Źródło: http://www.capcom-unity.com/harrisony/blog/2017/05/25/the-new-capcom-fighters-network-arrives-may-30-alongside-monthly-targets-ed-and-an-all-new-spain-stage

Tagi: Capcom capcom fighters network PlayStation 4 Street Fighter V wideo