Daniel Stroński Daniel Stroński 25.05.2017 13:07
Tetsuya Nomura przedstawia swoje projekty Jokera
1363V

Tetsuya Nomura przedstawia swoje projekty Jokera

Jesteście ciekawi, jak mógłby wyglądać Joker w świecie Final FantasyTetsuya Nomura przedstawił kilka swoich pomysłów na postać najzacieklejszego wroga Batmana.

Dyrektor artystyczny serii Final Fantasy Tetsuya Nomura postanowił wziąć na warsztat kolejną postać komiksów DC. Wcześniej artysta przygotował własne wersje m. in. Batmana czy Catwoman, a teraz pokazał, co by było, gdyby Joker trafił do Fajnala.

Gdyby Square Enix projektowało wrogów Batmana...

Wielu już próbowało przedstawić morderczego klauna na swój sposób, ale Nomura po raz kolejny zachwyca własnym, oryginalnym podejściem - a nawet kilkoma. Figurka w swojej zwykłej formie już wygląda jak typowy "główny zły" z Final Fantasy, ale można również dodać mu parę elementów, by zamienić w podstarzałego złoczyńcę na wózku czy typowo mangowego Jokera z mechanicznymi łapami na plecach.

Koszt takiej figurki od Play Arts Kai? ~750 zł, jeśli zamawiacie z japońskiej strony AmiAmi. Taki Joker dostępny będzie od września, a jego wymiary to 100mm x 80mm x 285mm (szerokość, głębokość, wysokość).

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2017/05/24/tetsuya-nomura-reimagines-the-joker-for-new-play-arts-action-figure.aspx

Tagi: batman dc comics injustice 2 joker play arts kai Tetsuya Nomura