Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 24.05.2017 17:39
Shadow Tactics: Blades of the Shogun z datą premiery. Gra otrzyma demo
679V

Shadow Tactics: Blades of the Shogun z datą premiery. Gra otrzyma demo

Shadow Tactics: Blades of the Shogun doczekało się daty konsolowej premiery. Wiemy też, że w dniu debiutu otrzymamy dostęp do wersji demonstracyjnej.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun to bardzo udana gra taktyczna skupiająca na aspektach skradankowych i osadzona w Japonii podczas okresu Edo. Tytuł od zeszłego roku jest dostępny na komputerach PC, gdzie może się pochwalić dobrymi ocenami. 

Twórcy Shadow Tactics: Blades of the Shogun chwalą się ocenami na nowym zwiastunie

Shadow Tactics: Blades of the Shogun zaszczyci swoją obecność konsolowych graczy już 1 sierpnia. W tym samym dniu w PS Store pojawi się wersja demo pozwalająca zapoznać się z całą pierwszą mapą oraz wycinkiem drugiej lokacji. W grze wcielamy się w grupę specjalistów skradających między wrogami. Podczas zabawy odwiedzamy różnorodne lokacje, poprzez infiltrację potężnych zamków a kończąc na mroźnych terenach gór i obozach ukrytych pośród lasów.

Nasi bohaterowie składają się z różnorodnych osobowości. Będziemy sterować 5 różnymi jednostkami. Początkowo ich współpraca jest problematyczna, ale z biegiem czasu ich zaufanie się pogłębia, a postacie zyskują głębi osobowości. Rozgrywka skupi się na wymagającym podejściu taktycznym i ostrożnym planowaniu akcji, gdzie kluczem do sukcesu będzie ciche eliminowanie zagrożenia.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun - zwiastun skupiający na wyróżnieniach

 

Źródło: http://gematsu.com/2017/05/shadow-tactics-blades-shogun-ps4-xbox-one-launches-august-1-north-america-july-28-europe

Tagi: Deadalic Entertainment Kalypso Media Mimimi Production playstation 4 Shadow Tactics: Blades of the Shogun wideo