Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 24.05.2017 08:51
Titanfall 2 z zapowiedzią dodatku Monarch's Reigns
720V

Titanfall 2 z zapowiedzią dodatku Monarch's Reigns

Titanfall 2 dostanie pod koniec miesiąca aktualizację zawartości pod tytułem Monarch's Reigns. Składa się na nią nowy Tytan, mapa i kilka innych dodatków.

Titanfall 2 w nowym dodatku da nam przede wszystkim dostęp do nowego Tytana jakim jest Monarch. Charakteryzuje się on szczególnym systemem ulepszania - pilot wybiera ścieżkę ulepszeń i stara się na polu bitwy przeżyć tak długo, aby Monarch mógł nabrać ostatecznej formy.

Titanfall 2 w naszej bazie gier

Oprócz tego w Titanfall 2 zawitają nowe Tytany Prime do zakupienia. Mowa o Ronin i Tone Prime. Oprócz tego dostępne będą nowe grafiki czy kamuflaże.  Pojawi się też nowa mapa Relic. Myślą przewodnią rozgrywek na niej toczonych jest walka i kontrola środkowej części mapy. Jedna strona konfliktu ma do dyspozycji punkty widokowe dzięki statkowi, a druga dostęp do obronnych pozycji w mieście.

Wraz z dodatkiem dostaniemy też aktualizację dla mapy Crashsite, która naprawi około 100 różnych błędów. Powodowały one, że gracze nieraz blokowali się w różnych miejscach czy borykali się z innymi problemami. Ponadto, twórcy chcąc przetestować nowe możliwości eksploracji dodali nowe punkty do zaczepu liny i ściany, po których można biegać.

Na koniec informacja o bonusach. Powróci Tytan Brawl, a oprócz tego czeka nas podwójne doświadczenie za grę we wszystkich trybach. Nowa zawartość pojawi się 30 maja, a już jutro dostaniemy zwiastun. Tymczasem zapraszam na przypomnienie poprzedniego dodatku i zrzuty ekranu przedstawiające nowych Tytanów.

Titanfall 2 na zwiastunie dodatku "Zgrzyt na kresach"

 

Źródło: http://www.respawn.com/frontier-news-network-05-23-2017-monarch-reigns

Tagi: Electronic Arts PlayStation 4 Respawn Entertainment titanfall 2 wideo