Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 23.05.2017 20:31
Star Ocean: Till the End of Time przedstawione na zwiastunie premierowym
347V

Star Ocean: Till the End of Time przedstawione na zwiastunie premierowym

Star Ocean: Till the End of Time trafia w odświeżonej formie na PlayStation 4 i otrzymuje własny zwiastun premierowy.

Star Ocean: Till the End of Time to kolejny klasyk z ery PlayStation 2, który wylądował na PlayStation 4. Bardzo mocny przedstawiciel gatunku jRPG i cenionej serii Star Ocean został odświeżony i może się pochwalić grafiką podniesioną do standardu Full HD oraz wsparcie dla systemu trofeów i funkcji Share.

Star Ocean 3 w wersji na PS4 trafi na zachód. Zagramy jeszcze w tym miesiącu

Nowy zwiastun Star Ocean: Till the End of Time przygotowuje na dzisiejszą premierę. Tytuł jest już dostępny za pośrednictwem PS Store i został wyceniony na 89 zł. Wideo pozwala obejrzeć fragmenty rozgrywki oraz zlepek scenek fabularnych skupiających na najważniejszych bohaterach kosmicznej opowieści.

Star Ocean: Till the End of Time - zwiastun premierowy

Star Ocean: Till the End of Time to bardzo mocny przedstawiciel gatunku jRPG. Tytuł pierwotnie został wydany w 2003 roku i swego czasu zebrał dobre oceny oraz skradł serca fanów. Historia skupia się na losach chłopca o imieniu Fayt Leingod, który zostaje wplątany w międzyplanetarną intrygę i konflikt. Bohatera wyrusza w podróż, gdzie odkryje swoje przeznaczenie mające wpływ na losy całego wszechświata.

Źródło: YouTube (playstation)

Tagi: PlayStation 4 Square Enix Star Ocean: Till the End of Time wideo