Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 23.05.2017 17:54
Overwatch. Twórcy świętują pierwszą rocznice specjalnym wydarzeniem!
1126V

Overwatch. Twórcy świętują pierwszą rocznice specjalnym wydarzeniem!

Overwatch będzie hucznie obchodziło pierwszy rok istnienia na rynku. Blizzard chwali się nowościami i szczegółami specjalnego wydarzenia oraz publikuje z tej okazji zwiastun.

Overwatch to jeden z największych sukcesów obecnej generacji, przy którym bawi się już ponad 30 milionów graczy. Nowa marka od Blizzard z miejsca zyskała ogromną sympatię społeczności i przychylność krytyków. Twórcy ciągle rozwijają swoją produkcję, a teraz przyszła kolej na świętowanie pierwszego roku od premiery.

Overwatch prezentuje swoje nowe skórki. Twórcy mówią o poprawności politycznej

Overwatch miało premierę 24 maja 2016 roku. Był to wspaniały rok dla graczy i studia. Twórcy wydali świeży zwiastun, który przedstawia nowości szykowane z okazji jutrzejszych urodzin i zaprasza graczy do wzięcia udziału w świętowaniu.

Overwatch - zwiastun prezentujący wydarzenie rocznicowe

Overwatch z okazji rocznicy doczeka się szeregu nowości. Posiadacze gry mogą liczyć na nowe skórki postaci - obejrzycie je w galerii. Twórcy wprowadzą też nowe emotki, animacje tańca dla każdej postaci 24 nowe kwestie, 25 graffiti i 25 ikon awatarów.

Najważniejsze są jednak trzy mapy typu Arena. Będą do niewielkie lokacje przeznaczone intensywnej rozgrywki skupiającej na eliminacji wszystkich graczy. Z okazji rocznicy do Salonu gier doszły trzy nowe areny do toczenia drużynowych pojedynków w wariantach 3 vs 3.

  • Nekropolia - prywatna kryjówka Any Amari z wysoką wieżą znajdującą się na szczycie. Lokacja będzie pełna kamiennych korytarzy.
  • Castillo - fort położony nad zatoką Dorado. Mapa o wielu poziomach, gdzie odpowiednie wykorzystanie otoczenia przełoży się na przewagę taktyczną.
  • Czarny Las - mroczne miejsce spowite mgłą i zniszczonymi bastionami. Gracze będą mogli zachodzić wrogów z flanki wykorzystując budynki.

Macie też szansę na zgarnięcie unikalnych nagród z skrzynek z łupami. Jedną z nich otrzymacie za samo zalogowanie między 23 maja a 12 czerwca. Nagród będzie ponad 100 do zdobycia.

Źródło: https://playoverwatch.com/pl-pl/events/anniversary/

Tagi: Activision-Blizzard Blizzard obrazki. Overwatch PlayStation 4 wideo