Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 23.05.2017 13:33
Tekken 7 - sprawdźcie intro gry!
423V

Tekken 7 - sprawdźcie intro gry!

Tekken 7 w ramach przygotowania do premiery stara się zachęcić nas do siebie poprzez udostępnienie filmu otwierającego grę. Sprawdzicie je w naszym newsie.

Tekken 7 nieprzerwanie przypomina o swoim istnieniu i prezentuje się na kolejnych materiałach. Dostaliśmy wiele zwiastunów z postaciami, materiały wideo przedstawiające rozgrywkę i różne tryby oraz rewelacyjny zwiastun fabularny. Dzisiaj przyszedł czas na film otwierający grę.

Tekken 7 ze świetnym zwiastunem fabularnym

Tekken 7 to najnowsza odsłona popularnej serii bijatyk, która po raz pierwszy pojawiła się na PlayStation One w 1995 roku. Od tamtego czasu pojawiło się 6 odsłon głównych i kilka pobocznych - w tym darmowe Tekken Revolution i dwie działające na nieco innych zasadach Tekken Tag Tournament. W najnowszej odsłonie dostaniemy rozbudowany tryb fabularny, który ma być bardziej filmowy niż dotychczas. Oprócz klasycznych, statycznych scenek dostaniemy też te tworzone techniką CGI, lub bardziej interaktywne na silniku gry - w tych będziemy zmuszeni wykonać interakcję, aby popchnąć wydarzenia do przodu. Co więcej, wspomniane scenki płynnie będą przechodzić do momentu walki. Gra ma być zarówno przystępna jak i satysfakcjonująca dla starych wyjadaczy, dlatego w trybie fabularnym ma pojawić się tzw "Story Assist", które ułatwi wprowadzanie silnych kombinacji ciosów - po to, aby niedoświadczeni gracze bez większych przeszkód mogli poznać cały wątek fabularny.

Poza bardziej rozbudowanym trybem fabularnym, Tekken 7 ma wnieść nową jakość w temacie rozgrywek wieloosobowych. Mają być one bardziej turniejowe i skupić się na starciach rankingowych. Oprócz tego nie zabraknie tego co w serii jest od dłuższego czasu - czyli trybów Versus czy Arcade. Dostępna będzie możliwość edytowania wyglądu postaci czy nawet interfejsu.

Tekken 7 ma pojawić się 2 czerwca 2017 roku. Dostępna będzie nie tylko standardowa edycja, ale również kolekcjonerska, która zbierze w sobie pudełko, grę w metalowym opakowaniu, oryginalną ścieżkę dźwiękową oraz wyjątkową figurkę. Taki zestaw wyceniono na około 650 złotych. Oprócz tego dostępna będzie Edycja Deluxe, która zbierze w sobie wszystkie dodatki. W "siódemce" zawitają postacie z innych gier, ale na ten moment wiadomo jedynie, że będzie to Akuma ze Street Fighter.

Tekken 7 z filmem otwierającym grę

Tagi: Bandai Namco Namco Bandai playstation 4 tekken 7 wideo