Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 23.05.2017 12:13
Dragon's Dogma Dark Arisen pojawi się na PlayStation 4!
863V

Dragon's Dogma Dark Arisen pojawi się na PlayStation 4!

Dragon's Dogma Dark Arisen pojawi się na PlayStation 4. Informacja o tym pojawiła się w najnowszym numerze Weekly Famitsu. Odświeżona wersja ma się pojawić jeszcze w tym roku.

Dragon's Dogma Dark Arisen to udana gra należąca do gatunku RPG akcji. Wcielamy się w stworzonego przez nas bohatera, którego celem jest odzyskanie serca odebranego przez smoka. W trakcie przygody zwiedzamy otwarty świat, wykonujemy zadania główne i poboczne i rozwijamy naszą postać dowolnie zmieniając jej klasę w trakcie rozgrywki. Gra charakteryzuje się ciekawym systemem wypożyczania tzw. Pionków - towarzyszy graczy sterowanych przez SI. Ich rola to dzielenie się wskazówkami oraz pomoc w walce i zbieraniu materiałów. Dark Arisen to rozbudowana wersja gry oferująca nowe uzbrojenie, zadania poboczne i lokacje.

Nasza recenzja Dragon's Dogma Dark Arisen w wersji na PlayStation 3

Za dwa dni minie 5 lat odkąd Dragon's Dogma pojawiło się na rynku i wydanie odświeżonej wersji jest swoistym uczczeniem tego. Informacja o tym pojawiła się w najnowszym numerze Weekly Famitsu. Nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie gra pojawi się na rynku, ale na ten moment wiadomo że będzie to tegoroczna jesień. Przynajmniej jeśli chodzi o Japonię, bo na ten moment zapowiedziano tylko japońskie wydanie.

Skan odpowiedniego artykułu znajduje się poniżej. Jeszcze niżej, dla przypomnienia podrzucamy premierowy zwiastun wersji rozszerzonej.

Dragon's Dogma Dark Arisen na zwiastunie premierowym

 

Źródło: http://gematsu.com/2017/05/dragons-dogma-dark-arisen-announced-ps4-xbox-one

Tagi: Capcom Dragon's Dogma: Dark Arisen PlayStation 4