Paweł Musiolik Paweł Musiolik 22.05.2017 22:18
Red Dead Redemption 2 opóźnione!
2761V

Red Dead Redemption 2 opóźnione!

Red Dead Redemption 2 jednak nie pojawi się jesienią tego roku. Jak większość mogła się spodziewać - Rockstar Games postanowiło przesunąć premierę swojej gry na 2018 rok.

Red Dead Redemption 2 pierwotnie miało pojawić się jesienią tego roku zgodnie z tym, co przekazało Rockstar Games podczas oficjalnej zapowiedzi gry. Sony informowało o współpracy w kwestiach marketingowych, co przełożyć się ma między innymi na specjalny zestaw konsoli PS4 z grą Red Dead Redemption 2. Na tytuł jaki  zestaw będziemy musieli jednak poczekać kilka miesięcy dłużej.

Więcej informacji i materiałów z Red Dead Redemption 2

Nową datą premiery Red Dead Redemption 2 jest teraz wiosna 2018 roku, czyli na ten moment gra pojawić ma się najpóźniej w marcu 2018 roku, tak, by zdążyć przed końcem roku fiskalnego. Jako powód Rockstar podaje chęć dopracowania swojej gry jak najbardziej się tylko da. I to tyle w tym temacie.

Niejako na osłodę udostępniono nam kilka nowych zrzutów z gry, które możecie zobaczyć w poniższej galerii. Do czego oczywiście fanów serii i Dzikiego zachodu zachęcamy.

Red Dead Redemption 2 - pierwszy zwiastun gry

Źródło: http://www.rockstargames.com/newswire/article/60210/Red-Dead-Redemption-2-Is-Now-Coming-Spring-2018

Tagi: galeria red dead redemption 2 Rockstar Games Rockstar San Diego